Zajmuję się prowadzeniem firmy rachunkowej, specjalizującej się w obsłudze dużych przedsiębiorstw. Nasi klienci są bardzo wymagający, dlatego też zależy mi nie tylko na świadczeniu najlepszych usług, ale również na prezencji pracowników oraz biura. Wszyscy muszą być nienagannie ubrani, mili dla klientów, perfekcyjnie przygotowani i znający odpowiedzi na wszystkie pytania.

Pranie dywanów a wygląd biura

pranie dywanów we WrocławiuO wygląd biura także staram się dbać. Przynajmniej dwa razy w tygodniu przychodzi tu ekipa sprzątająca, która dba o ścieranie kurzy, mycie podłóg, sprząta kuchnię, dwie łazienki, myje okna. Nawet komputery myte są specjalnymi piankami. Z daleka widać że pomieszczenia są zadbane. Jednak jest coś co umknęło mojej uwadze a wyglądało nieciekawie. Były to dywany w całym biurze. Stały one pod każdym biurkiem. Pierwotnie były jasne, ale z czasem kolor zmienił się na szary. Kiedy się im bliżej przyglądałam zobaczyłam mnóstwo plam po kawie, herbacie, jedzeniu, nawet po tuszu z długopisów. Wyglądało to koszmarnie. Zdecydowanie robiło złe wrażenie i rzutowało na cały ogląd biura. Od razu zabrałam się za szukanie firmy, która wykonuje profesjonalne pranie dywanów we Wrocławiu. W internecie wyskoczyło mi mnóstwo wyników, jednak nie wiedziałam którą firmę wybrać. Czy drożej znaczy lepiej, a może wybrać firmę, która znajduje się najbliżej biura? Zapytałam się pracowników czy znają dobrą firmę i dwie osoby wybrały znane mi już przedsiębiorstwo, na które postanowiłam postawić. Wykonywali nie tylko pranie dywanów, ale i wykładzin, czyścili podłogi, także przemysłowe, znali się na swojej rzeczy, więc wydawali się godni zaufania. Za dojazd nie dopłacałam, a zakład miał specjalistyczne urządzenia czyszczące i środki myjące. Fachowcy po przyjeździe od razu zabrali się do pracy. Dywany szybko rozstały zrolowane i zabrane na czyszczenie do siedziby firmy. Już następnego dnia zostały jednak odwiezione w idealnym stanie, ale jak widać miałam do czynienia z fachowcami. Dywany były czyste i suche. Nie wiedziałam, że tak szybko uporają się z tak trudnymi zabrudzeniami. Od razu mogłam położyć je pod biurkami. Nie sądziłam, że uda mi się uzyskać tak dobry efekt! Plamy zniknęły, a dywan znowu był jasny kremowy, a nie brzydki i szary.

Teraz moje dywany w biurze wyglądają jak nowe. Odzyskały swój dawny kolor, nie ma na nich ani jednej plamy, a przez to całe biuro prezentuje się o wiele korzystniej. Na pewno już teraz będę zwracać uwagi na dywany i w razie potrzeby znowu zadzwonię po tą sama firmę.