W ostatnich latach bardzo często możemy spotkać się z różnymi, czasem nietypowymi gadżetami pamiątkowymi lub reklamowymi, które wykorzystywane są w różny sposób. Na ogół firmy wręczają swoim kontrahentom tego typu gadżety w ramach prezentu za współpracę lub w ramach dodatku do zamówienia. Oczywiście tego typu drobne prezenty są darmowe. Mają jedynie zrobić bardzo dobre wrażenie na kontrahencie, aby w przyszłości również skorzystał z tego typu usług, albo polecił nas innym osobom. W ten sposób można dokonać niejako działań marketingowych.

Zakup krówek jako gadżetu reklamowego

krówki z twoim nadrukiem cenaNie mniej jednak warto pamiętać o tym, ze wszelkiego rodzaju gratisy, które zdecydujemy się wręczyć naszym klientom lub kontrahentom są po prostu miłym gestem z naszej strony. W związku z tym zawsze warto jest pamiętać, że ma on wyrażać nie tylko chęć reklamy, ale także miłe skojarzenia z naszą firmą. Jest to w pewnym sensie sposób na budowanie pozytywnego wizerunku wśród naszych klientów oraz kontrahentów. Działania polegające na tego typu czynnościach zawsze są w stanie przynieść nam sporo korzyści. Warto jest zatem zwrócić na możliwe do podjęcia zakresy tego typu działań. Możemy zlecić wykonanie drobnych gadżetów takich jak breloki, długopisy, kalendarze, czy nawet słodycze z logiem naszej firmy lub innym nadrukiem. W ten sposób możliwe będzie szybkie i sprawne zamówienie większej ilości tego typu produktów, a następnie wręczanie ich kontrahentom lub klientom. Jeśli chodzi o popularne krówki z twoim nadrukiem cena zazwyczaj jest ustalana za jeden kilogram cukierków. Wynosi ona około czterdziestu złotych. Jej ostateczna wysokość może zależeć w znacznym stopniu od tego ile słodyczy zdecydujemy się zamówić. Możliwości w tym zakresie są duże. Przy zamówieniu dwudziestu kilogramów cukierków cena za jeden kilogram może być nawet o kilkanaście procent tańsza. Z tego też powodu warto jest zastanowić się czy nie lepiej jest zamówić nieco większą ilość słodyczy. W ten sposób będziemy mieli nieco niższe koszty dotyczące ich zamówienia.

Krówki są cukierkami najlepszymi na tego typu działania. Są w zasadzie odporne na działanie wysokiej temperatury, a ponadto nie zepsują się szybko. Mogą więc leżeć nawet kilka miesięcy. Jedyne co może się z nimi stać to fakt, że będą nieco twarde. Nie mniej jednak nie jest to czynnik, który miałby przeszkadzać nam w czymkolwiek. Z tego też powodu zamawianie krówek z własnym nadrukiem stało się w ostatnich czasach bardzo modne. Robi to coraz więcej przedsiębiorców.