• Post author:
  • Post category:Usługi

Do niedawna klienci mieli niewielką kontrolę nad wyborem ogrzewania do swoich domów. Klienci musieli zadowolić się albo centralnym ogrzewaniem, albo ogrzewaniem gazowym przy ogromnych kosztach, co niekorzystnie wpływa również na środowisko. Folie okazały się jednak odpowiednią i realną alternatywą do ogrzewania pomieszczeń w dzisiejszym świecie. 

Folia Red Snake jest bardzo trwała

Red Snake - KoszalinNowoczesna folia grzewcza jest teraz w stanie efektywniej ogrzewać pomieszczenia i wymaga mniej zabiegów konserwacyjnych.   Folia grzewcza to nowoczesny system podpodłogowy, w którym nad podłogą umieszczana jest cienka folia przypominająca plastikową matę podłogową. Zbudowana z niezwykle cienkich drutów i pokryta odpornym na ciepło polimerem, folia jest umieszczana nad podłogą dowolnego pomieszczenia nad matą izolacyjną. Następnie jest pokryty podłogą laminowaną lub drewnianą. Po włączeniu folia błyskawicznie zaczyna nagrzewać pomieszczenie i za pomocą termostatu można w łatwy sposób dobrać idealną temperaturę.   Elektryk lub hydraulik może potrzebować kilka dni, aby zainstalować centralne lub gazowe ogrzewanie w dowolnym domu, co kosztuje pokaźne pensje. Coraz częściej klienci są niepotrzebnie zmuszani do ogrzewania całego domu ogromnym kosztem. Ale instalacja folii grzewczej jest znacznie łatwiejsza, ponieważ elektrykowi zajmuje tylko kilka godzin na wykończenie pomieszczenia. Taką folią jest np. Red Snake – Koszalin to miejsce, gdzie się ją wytwarza. Klienci mogą też indywidualnie wybrać, które pomieszczenie ma ogrzać, a które nie. Ogólnie rzecz biorąc, jest znacznie tańszy w instalacji i pozwala zaoszczędzić klientowi dużo pieniędzy w porównaniu z gazem lub centralą.   Statystyki wskazują, że przeciętny dom zużywa ponad 60% rocznej energii potrzebnej na ogrzewanie domu i wody. Nieefektywne projekty systemów z przeszłości sprawiły, że już dziś klienci zmuszeni są ogrzewać cały dom, emitując przy tym wiele niepotrzebnych gazów cieplarnianych. W rzeczywistości ogrzewanie jest uznawane za jeden z trzech największych czynników przyczyniających się do emisji gazów cieplarnianych na całym świecie. Dlatego dla klienta dbającego o środowisko folia może być idealnym rozwiązaniem, ponieważ nie zużywa gazu i zużywa znacznie mniej energii niż grzejnik wodny czy klimatyzator.   

Wraz z rosnącą popularnością folii grzewczych, kilku producentów podjęło działania, aby zaspokoić wysokie zapotrzebowanie. Tylko kilku producentów było w stanie wyprodukować wersje, które są trwałe. Istnieją wersje folii grzewczej, które są bardzo trwałe.