Z biegiem upływającego czasu, kobiety zauważają brak jędrności skóry, cellulit i nowo powstałe rozstępy. Niestety wszystkie wymienione defekty nie sprzyjają w uatrakcyjnieniu siebie. Należy zatem pomyśleć o wdrożeniu pewnych, zdrowszych nawyków żywieniowych oraz o zabiegach, które mają na celu zminimalizować ryzyko powstających defektów estetycznych. Obecnie w łatwy sposób można się pozbyć widocznej oponki na brzuchu, czy bryczesów. Należy tylko systematycznie przychodzić na ustalone wizyty.

Zabiegi falami uderzeniowymi w cenie promocyjnej

fala uderzeniowa cenaKobiety, które szukają świetnego rozwiązania na wiele bolączek estetycznych często decydują się na wiele zabiegów, bez uzgodnionej wcześniej terapii. Niestety aby zobaczyć zadawalający efekt terapeutyczny należy skorzystać z konsultacji u specjalisty. Po zakwalifikowaniu do zabiegu, należy jeszcze wykluczyć przeciwwskazania oraz udzielić wyczerpujących informacji na temat zaleceń po wykonanym zabiegu. W nowoczesnym gabinecie, oryginalna fala uderzeniowa cena zabiegu nie jest wysoka. Najlepiej jednak wykupić od razu pełną serię terapeutyczną, która wymusi na klientce systematyczne wizyty. Zabieg wykonuje się nawet dwa razy w tygodniu. Średnio planuje się 10-15 zabiegów na dany obszar. Po wykonanym zabiegu, można również poddać się drenażowi limfatycznemu aby dokładnie rozmasować pole zabiegowe. Dzięki temu będzie mniejsze ryzyko wystąpienia siniaków i podrażnień. Fala uderzeniowa może dotrzeć do 4 cm w głąb tkanki tłuszczowej. Oznacza to, w łatwy sposób można rozbić zbitą warstwę tłuszczu i go z metabolizować. Zabieg jest mało odczuwalny. To plus dla osób, które boją się bólu. Zabieg można wykonywać w okolicy pośladków, ud i łydek. Często również na brzuchu. Osoby, które zdecydowały się na pakiet, mogą również połączyć wizyty z zabiegami endermomasażu. Oba zabiegi działają synergicznie i się uzupełniają. W zależności od rodzaju cellulitu, warto pracować nad swoim ciałem mimo wszystko.

Na szczęście kobiety coraz częściej poddają się zabiegom. Moda na zdrową sylwetkę jest na tyle duża, że częściej się ruszamy, dbamy o swojej zdrowie i wygląd. Picie 3 litrów wody dziennie już sprawi, że skóra będzie jaśniejsza i dużo bardziej nawodniona. Do tego jeżeli dołożymy jeszcze zabiegi z zakresu kosmetologii, modelowanie ciała stanie się przyjemnością. Fala uderzeniowa to bardzo przyjemny zabieg. Stosowany od dłuższego czasu w medycynie oraz kosmetyce zdobywa fanów na całym świecie. Zabieg jest sprawdzony i bezpieczny, a co najważniejsze nie wykazuje żadnych objawów rekonwalescencji.