Obecnie na rynku dostępnych jest wiele urządzeń stosowanych w kosmetologii. Są to przede wszystkim lasery i urządzenia wielofunkcyjne stosowane w kosmetologii i medycynie estetycznej. Pomagają w pielęgnacji skóry dojrzałej, usuwają zmarszczki i niedoskonałości skóry, a także służą do przeprowadzania zabiegów depilacyjnych. Ze względu na szeroką ofertę wysoko zaawansowanych urządzeń gabinety kosmetyczne korzystają często z możliwości wypożyczenia laserów kosmetycznych i urządzeń wielofunkcyjnych.

Wynajem urządzeń kosmetycznych

wypożyczalnia laserów kosmetycznychWypożyczalnie oferują najlepszy na rynku sprzęt przeznaczony do trwałej depilacji, usuwania zmarszczek i przebarwień, a także wykonywania kriolipolizy, endermologii i liposukcji kawitacyjnej.  Rekomendowana wypożyczalnia laserów kosmetycznych, poza sprzętem, oferuje również specjalistyczne szkolenia. Wiele firm zapewnia elastyczne godziny wynajmu zapewniając przywóz i odbiór sprzętu. Oferuje również darmowy transport i naprawy serwisowe związane z eksploatacją sprzętu. Oferta dobierana jest indywidualnie do kontrahenta i często obejmuje dodatkowe bonusy dotyczące wynajmu. Umożliwia to wielu gabinetom kosmetycznym wprowadzanie nowych zabiegów bez ponoszenia nakładów finansowych i inwestycji w drogi sprzęt. Pozwala także na wypróbowanie większej ilości różnorakich laserów kosmetycznych. Stwarza to konkurencyjną ofertę i znacznie wzmacnia pozycję na rynku usług kosmetycznych. Często firmy wynajmujące sprzęt kosmetyczny oferują również szkolenia z zakresu użytkowania i obsługi urządzeń. Często wraz ze sprzętem oferowane są usługi osoby wykonującej na stałe zabiegi i obsługującej sprzęt, co pozwala na zaoszczędzenie czasu, a także profesjonalne i usługi wykwalifikowanych specjalistów. Na rynku najczęściej wynajmowane są lasery diodowe i frakcyjne stosowane w zabiegach kosmetologicznych i w gabinetach medycyny estetycznej. Koszty uzależnione są od rodzaju umowy. Lasery kosmetyczne pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów w pielęgnacji skóry, eliminowaniu niechcianego owłosienia oraz usuwaniu niedoskonałości skóry i skutków starzenia. Stanowią podstawowe wyposażenie liczących się na rynku gabinetów kosmetycznych.

Są niezwykle skuteczne, nieinwazyjne i bezpieczne. Umożliwiają korzystanie z nowoczesnej technologii bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Wynajem lasera to usługa, która pozwala rozwinąć się nowo otwartym gabinetom kosmetycznym, poszerzyć ofertę o nowoczesne i niestandardowe zabiegi oparte na innowacyjnej technologii kosmetologicznej. W ofercie firm znajdują się najczęściej najnowsze modele renomowanych producentów profesjonalnego sprzętu kosmetologicznego.