Wybudowanie własnego domu to po założeniu rodziny jedno z największych osiągnięć każdego człowieka. Zazwyczaj kolejność jest taka, że najpierw zakłada się rodzinę a potem wspólnie buduje się swój własny dom. I ja mam to szczęście, że mam cudowną i kochającą rodzinę, a teraz właśnie wprowadziliśmy się do swojego wymarzonego domu. Ja, moja żona i nasz prawie siedmioletni syn zamieszkaliśmy we własnym domu. To piękna sprawa, ale najważniejsze jest to, że mamy w domu urządzone dokładnie tak jak sobie to wymarzyliśmy.

Trawiastą wykładzinę w salonie doradził nam architekt

estetyczna wykładzina - trawaPrzy urządzaniu naszego domu skorzystaliśmy z pomocy architekta zajmującego się projektowaniem wnętrz. Poprosiliśmy o pomoc specjalistę w tej dziedzinie, bo chcieliśmy mieszkać zgodnie z tym co sobie wymarzyliśmy. Zarówno ja jak i moja żona i nasz syn mieliśmy swoje oczekiwania co do swoich pokoi. Zwłaszcza nasz synek chciał mieć w swoim pokoju różnego rodzaju ciekawe rozwiązania. My z żoną też mieliśmy swoje oczekiwania co do wyglądu salonu czy pokoju biurowego do pracy. Dlatego stwierdziliśmy, że najlepiej będzie jeśli ktoś pomoże nam to wszystko zaplanować. Teraz pominę w tej opowieści cały etap projektowania i realizacji projektu i przejdę do meritum. W naszym salonie na podłodze położona została estetyczna wykładzina – trawa, dzięki której w domu możemy czuć się tak jak w ogrodzie. A nasz salon jest bardzo nietypowy, bo swoim wyglądem przypomina bardziej ogród niż domowy salon. Mamy w nim wspomnianą wykładzinę, która wygląda dokładnie tak samo jak krótko przystrzyżona trwa w ogródku. W salonie mamy meble ogrodowe oraz ogrodową huśtawkę. Wszystko jest połączone z nowoczesnym sprzętem multimedialnym, więc naprawdę doskonale wszystko ze sobą pasuje. Na chwilę uwagi zasługuje wykładzina o wyglądzie trawy. Muszę przyznać, że naprawdę idealnie odzwierciedla wygląd trawnika ogrodowego. Co więcej, gdy ją kupowałem to szukałem raczej takiej najlepszej jakościowo. Trawy syntetyczne mają jednak to do siebie, że mogą być przeznaczone do wewnątrz jak i na zewnątrz.

Dzięki pomocy projektanta każde pomieszczenie w naszym domu jest zgodne z naszymi marzeniami i oczekiwaniami. Wszystko wygląda dokładnie tak jak sobie to wymarzyliśmy. Nie możemy się nacieszyć tym wszystkim, bo dopiero się wprowadziliśmy, ale naprawdę nasz dom jest idealny pod każdym względem. A jeśli my się w nim dobrze czujemy to znaczy, że będzie się nam w nim naprawdę dobrze mieszkać. Warto było skorzystać z pomocy profesjonalisty jeśli chodzi o urządzanie wnętrz.