Często się zdarza, że potrzebujemy relaksu, odpoczynku. Zdarzają się takie dni, kiedy chcielibyśmy się zwyczajnie poruszać w rytm muzyki i nie myśleć o niczym. Nie wiem do końca jak to wygląda ze strony męskiej. Ale jako kobieta mogę śmiało stwierdzić, że my bardzo często potrzebujemy takiego relaksu. Mało tego, potrzebujemy tego, ponieważ inaczej ciężko się funkcjonuje. Moja sąsiadka kiedyś namówiłam mnie na szkołę tańca. Z początku długo nad tym myślałam. Trochę szkoda pieniędzy i czasu na to.

Szkoły taneczne w Bydgoszczy

szkoła tańca bydgoszczAle po pierwszych lekcjach zmieniłam zdanie całkowicie. Pierwsza lekcja próbna Zumby, ponieważ właśnie na to się zapisałam, była genialna. Nie wiedziałam jak to możliwe, że po całkiem sporym wysiłku fizycznym, wyszłam stamtąd naładowana energią na resztę dnia. Tak mi się spodobało, że zdecydowałam się na zapłacenie z góry na cały rok za lekcje. Z wyjątkiem rodzaju zajęć. Zmieniłam trochę kierunek. Zumba jest fajna. Ale pomyślałam, że miło będzie się czegoś jeszcze nauczyć przy okazji. Wybrałam więc Latino Solo. Jest to nazwa bardzo żywiołowego tańca. Jak poszłam na pierwszą lekcję, to zwyczajnie się zakochałam. Ale nie w prowadzącym zajęcia. Bardziej w stylu, w jakim prowadził. Więc szkoła tańca bydgoszcz to był genialny pomysł. Jestem do tej pory bardzo zadowolona, że podjęłam decyzję o chodzeniu tam. Też wybrałam dobrą szkołę. Jest ich sporo w Bydgoszczy. Pewnie wszystkie są wyjątkowe. Ale ludzie są różni, więc i szkołę należy dobrać do własnych oczekiwań. Nie to, żeby niektóre były kiepskie. Jestem wybredna, też trzeb\a przyznać. Szkoły tańca są świetnie u nas zorganizowane. W sumie poznałam ofertę jedynie czterech takich szkół, ale i tak jestem pod wrażeniem ich pomysłowości w układaniu zajęć. Niby są prowadzone od rana do późnego wieczora czasami, ale jest to tak rozłożone, że można dostosować do pracy swojej, czy innych zajęć. Widać, że dokładają wszelkich starań, aby przyciągnąć jak najwięcej ludzi. Instruktorzy w takich szkołach również są wyjątkowymi osobami.

Każdy jest na swój sposób oryginalny. Każdy przyciąga swoją osobowością.  Pewnie i o to chodzi. Instruktor tańca musi mieć w sobie to coś, aby skutecznie uczyć innych. Pewnie przede wszystkim jest to cierpliwość. Ogólnie praca w szkole tańca musi być fantastyczna. Jest tam dużo energii, która się udziela ludziom, którzy przychodzą na lekcje. Cieszę się, że trafiłam tak dobrze z wyborem szkoły tańca w Bydgoszczy. Wydaje mi się, że będę tam długo chodziła na lekcje, i cieszę się.