Zmiana pracy okazała się dla nie mnie niezwykle korzystna pod względem zarówno finansowym, jak i dotyczącym samorozwoju. Choć kocham swoją pracę całym sercem tak posiada ona kilka wad przez które niestety zaniedbałam swoją sylwetkę. Znalazłam jednak sposób na to, jak sobie poradzić z tym problemem.

Smaczne cateringi ze Szczecina

szczeciński cateringJakiś czas temu zmieniłam pracę na taką, która jest jednocześnie moją pasją. Związana jest ona z grafiką komputerową i niestety posiada jedną wadę: a mianowicie jest pracą siedzącą. Czasami trzeba zostać do późnych godzin w biurze, co jeszcze dodatkowo negatywnie wpływa zarówno na moją sylwetkę, jak i zdrowie. Przez siedzący tryb pracy zaczęłam mieć problemy z trawieniem, a także niestety przybrałam na wadzę ponieważ zaczęłam się stołować na mieście. Pewnego dnia jednak wracając z przerwy obiadowej poczułam cudowne zapachy unoszące się nad talerzem koleżanki, a dokładniej mówiąc – znad pudełka. Zagadnęłam koleżankę pytając cóż tak pysznego przyrządziła sobie do pracy, że tak przepięknie pachnie. Wówczas od słowa do słowa koleżanka poinformowała mnie, że korzysta z cateringu, a także opowiedziała mi o zaletach płynących z diety pudełkowej. Nie sądziłam, że szczeciński catering posiada tak wiele opcji dotyczących zamawianych przez nas posiłków. Nie tylko możemy skomponować naszą dietę względem tego, co lubimy jeść oraz wykluczyć z niej składniki, które nam nie smakują, ale także zamówić dietę, która będzie dopasowana do naszego trybu życia i pozwoli nam nie tylko schudnąć, ale również zyskać energię na cały dzień! Świetną opcją okazała się także możliwość zadecydowania o tym z ilu posiłków ma składać się nasza dieta oraz to w jaki sposób chcemy, aby była dowożona. Czy może wszystkie posiłki na raz, czy też osobno? Wszystko to zależało od naszych preferencji. Co więcej, jeżeli zostawałam do późna w pracy mogłam poprosić firmę cateringową, aby tego dnia dowieziono mi do pracy nie tylko obiad, ale także kolację! Korzystanie z firmy cateringowej pozwoliło mi również zaoszczędzić znacznie więcej czasu. Nie muszę już wstawać wcześnie rano, aby sporządzić sobie zdrowe śniadanie, a po pacy będąc zmęczoną, nie muszę nic gotować!

Parę miesięcy temu przestawiłam się na catering i już po paru tygodniach zauważyłam wiele pozytywnych różnic. Nie tylko waga zaczęła schodzić w dół, ale ogromne zmiany nastąpiły przede wszystkim w moim samopoczuciu! Zaczęłam czuć się lekko, a w moim umyśle zaczęło pojawiać się coraz więcej kreatywnych pomysłów do pracy. Coraz częściej również miewam dobry humor, co również zawdzięczam zmianie diety.