• Post author:
  • Post category:Usługi

Japońskie tatuaże klasyczne, które wykonywane są tradycyjnymi metodami na niemal całej powierzchni ciała są bodaj najbardziej spektakularnymi, a jednocześnie najtrudniejszymi, rodzajami tatuażu na świecie. Są one bowiem tworzone w całości za pomocą ręcznych narzędzi i naturalnych preparatów, więc zauważalnie odróżniają się od tatuaży tworzonych z użyciem nowoczesnych narzędzi. Wielu entuzjastów tatuażu wspomina iż chciałoby ozdobić takowym tworem ciało.

Salon tatuażu orientalnego w Katowicach

polecane studio tatuażu w GliwicachTatuaże w stylu japońskim są jednak jednymi z najtrudniejszych ozdób, jakie wykonują artyści, nie tylko z racji ogromnego skomplikowania projektu, ale również z powodu konieczności użycia tradycyjnych narzędzi. Stworzenie takiego dzieła zabiera więc nie tylko ogromną ilość czasu, ale również i energii, wymagając jednocześnie najwyższej precyzji i umiejętności, aczkolwiek końcowe dzieło jest w zupełności warte zarówno czasu jak i ceny. Niewielu artystów podejmuje się tworzenia takich dzieł w takim stylu, więc ci miłośnicy tatuaży którzy decydują się na ozdobienie ciała w ten sposób niejednokrotnie muszą dość długo szukać artysty, który byłby w stanie wykonać tatuaż tak niecodzienną i wymagającą techniką. Jednym z niewielu miejsc w którym można taki tatuaż wykonać jest bardzo polecane studio tatuażu w Gliwicach, w którym pracuje jeden z najlepszych artystów tatuażu orientalnego w kraju. Dzieła owego artysty są jednymi z najbardziej imponujących tatuaży, nie tylko w stylu japońskim ale również w porównaniu do pozostałych stylów tatuaży. Artysta ten wykonuje dzieła całkowicie za pomocą tradycyjnych narzędzi i technik, jakie stosowane były od setek lat w Japonii do tworzenia najbardziej imponujących tatuaży. Z racji skomplikowanego wzoru oraz techniki wykonania, tworzenie tatuażu może trwać nawet i kilka tygodni, aczkolwiek ukończone dzieło jest ozdobą jedyną w swoim rodzaju, całkowicie spersonalizowaną i zdecydowanie imponującą.

Owy artysta stosuje wyłącznie naturalne barwniki i atramenty tworzone z pigmentów, opisane w najstarszych zapiskach dotyczących tworzenia tatuaży orientalnych, oraz również naturalne preparaty do pielęgnacji ciała w miejscu wykonywania tatuażu. W razie jakichkolwiek problemów dermatologicznych, możliwe jest natomiast dopasowanie atramentu czy wzoru tak, by nie wywoływały one żadnych powikłań czy problemów ze zdrowiem po stworzeniu dzieła, oraz zakupienie na miejscu preparatów do pielęgnacji tatuażu oraz jego dezynfekcji w trakcie procesu gojenia.