Od wielu lat interesuję się zdrowym odżywianiem i dietetyką, jest to mój konik. Interesuje mnie to, co należy jeść, aby być zdrowym, co należny jeść, aby schudnąć, a także zagadnienie wspomagania leczenia różnych dolegliwości dietą. Uważam, że jesteśmy tym, co jemy i to właśnie w nieprawidłowej diecie leży przyczyna naszych chorób lub nadmiernej wagi.  Duża rolę odgrywają tutaj z pewnością również czynniki genetyczne, jednak dieta można naprawdę zdziałać cuda. Byłam świadkiem kilku takich przypadków, gdzie za pomocą odpowiednio zbilansowanej diety udało się usunąć wiele dolegliwości.

Indywidualne dostosowanie jadłospisu

indywidualny jadłospis redukcyjnyPostanowiłam pogłębić swoja wiedzę i ukończyłam podyplomowe studia z zakresu dietetyki. Bardzo jestem z tego zadowolona, ponieważ zweryfikowałam moja wiedzę, a ponadto dowiedziałam się wielu nowych i bardzo praktycznych rzeczy. Poczułam się na tyle pewnie, że postanowiłam pomóc innym ludziom w dobieraniu odpowiedniej dla nich diety. Za odpowiednim wynagrodzeniem oczywiście. W ofercie mam bardzo szeroki zakres usług – leczenie za pomocą diety, indywidualny jadłospis redukcyjny pomagający zlikwidować niepotrzebne kilogramy oraz wiele innych. Współpracuję również z firmą, która na podstawie takiego indywidualnie opracowanego jadłospisu przygotuje tak zwaną dietę pudełkową.  Jest to na pewno duże udogodnienie dla osób bardzo zapracowanych, które nie maja czasu na przygotowywanie sobie pięciu zdrowych, zbilansowanych posiłków każdego dnia. Opracowana przez mnie dieta pomaga w redukcji wagi nawet do 20 procent w okresie 6 miesięcy od rozpoczęcia diety. Oczywiście należy się do diety ściśle stosować, a dodatkowo uprawiać kilka razy w tygodniu sport o umiarkowanym natężeniu. Uważam, ze bez sportu i stałej zmiany nawyków diety nie maja sensu, ponieważ natychmiast po zakończeniu diety pojawia się efekt jojo i waga wraca do poprzedniej wartości, albo nawet rośnie. Mija się to całkowicie z celem. Jednak przy zastosowaniu powyższych wytycznych skuteczność mojej diety jest bardzo wysoka.

Jedzenie jest w życiu człowieka bardzo ważne, bo jesteśmy tym, co jemy i dlatego także źródło różnych dolegliwości czy nieprawidłowej wagi może leżeć właśnie w nieodpowiednim odżywianiu się. Istnieje wiele firm dobierających indywidualny jadłospis dla osoby borykającej się z różnymi problemami, a skuteczność diety w redukcji wagi i niwelowaniu różnych dolegliwości jest bardzo wysoka. Dlatego warto zwrócić baczną uwagę na to, co mamy na talerzu i czym karminy swoje ciało.