Zabiegi z pogranicza medycyny estetycznej wykonywane są w wielu gabinetach kosmetycznych. Cieszą się niezwykłą popularnością wśród klientów. Są mniej inwazyjnie niż tradycyjne zabiegi chirurgii plastycznej, a przynoszą bardzo podobne efekty upiększające. Najczęściej wykonywane są zabiegi polegające na podaniu bezpośrednio w tkanki skóry substancji aktywnych i wypełniających, które przywracają właściwy wygląd i napięcie skórze.

Spektakularne efekty liftingu twarzy

lifting twarzy bielskoKosmetologia korzysta również z nowoczesnych technologii i innowacyjnych preparatów, dzięki którym otrzymuje się efekt liftingu bez użycia skalpela. Urządzenia intensywnie oddziałują na strukturę skóry bez skutków ubocznych i długiego okresu rekonwalescencji. Spektakularny i wielowymiarowy lifting twarzy Bielsko oferuje w usługach salonów kosmetycznych wykonujących zabiegi przy użyciu nowoczesnej technologii urządzeń ultradźwiękowych. Technologia fal ultradźwiękowych dzięki swoim unikalnym właściwościom przenika przez kolejne warstwy skóry i w rezultacie aktywuje przemiany biochemiczne, dając efekt naprężenia i napięcia skóry. Zmiany w wyglądzie skóry widoczne są bezpośrednio po zabiegu, a finalny efekt uzyskiwany jest od trzech do sześciu miesięcy po zabiegu. Zabiegi liftingujące polecane są osobom, u których skóra straciła napięcie ze względu na wiek oraz czynniki środowiskowe. Zabieg może być wykonany również u osób, których skóra jest w dobrej kondycji, wymaga jednak profilaktyki i odpowiedniego nawilżenia. Urządzenia posiadają wielofunkcyjne głowice, dzięki którym zabieg może być wykonany na każdą część ciała. Są bezbolesne i mało inwazyjne, nie wymagają znieczulenia i długiego okresu rekonwalescencji. Ilość rekomendowanych zabiegów jest kwestią indywidualną i uzależniona jest od wielu czynników, takich jak wiek, kondycja skóry oraz oczekiwany efekt. Najlepsze efekty uzyskuje się po serii kilku zabiegów wykonywanych w pewnych odstępach czasu. Warto systematycznie korzystać z usług gabinetów kosmetycznych, zwłaszcza z nowoczesnych zabiegów upiększających i spowalniających procesy starzenia. Umożliwiają one utrzymanie w dobrej kondycji cerę i zablokowanie procesu starzenia na odpowiednim etapie.

Bezinwazyjny lifting wykonywany w bielskich gabinetach cieszy się ogromnym powodzeniem wśród klientów. Koszty zabiegu uzależnione są od części ciała. Zabieg można wykonać na twarz, szyję i dekolt, a także uda i brzuch,. Pozwala dodatkowo zredukować tkankę tłuszczową, wysmuklić sylwetkę i zminimalizować cellulit. Stosując terapię na twarz uzyskuje się efekt odpowiedniego napięcia i sprężystości skóry, poprawy owalu twarzy, a przede wszystkim znaczną redukcję zmarszczek i bruzd.