Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg, który w ostatnim czasie cieszy się coraz większym zaufaniem. Decyduje się na niego bardzo wiele kobiet. Wszystko dlatego, że za pomocą nieinwazyjnej metody jesteśmy w stanie osiągnąć tyle, ile osiągnęlibyśmy przy użyciu skalpela. W związku z tym warto wiedzieć, w jakich problemach może pomóc nam tego typu zabieg.

Idealny sposób na rozstępy

radiofrekwencja mikroigłowa na rozstępy w warszawieRozstępy mogą oszpecić każdego z nas. Pojawiają się one w wielu sytuacjach. Najczęściej ma to miejsce, gdy nasza skóra nie nadąża się kurczyć i rozciągać. Jest to najczęściej efekt odchudzania i wahania wagi. Niestety nie jest to jedyny moment, w którym rozstępy mogą się pojawić. Kolejnym scenariuszem są wahania hormonalne, które mają wpływ na naszą skórę. Radiofrekwencja mikroigłowa na rozstępy w Warszawie okazuje się świetną metodą, dzięki której pozbędziemy się oszpecającego nas problemu. Nie bez powodu mówi się, że jest to w pewnym sensie nieoperacyjny lifting. Wszystko dlatego, że zabieg oddziałuje nie tylko na naskórek, ale również na głębsze warstwy skóry. Tak naprawdę zabieg ten przewyższa swoją skutecznością inne metody. Oczywiście możemy próbować działać na rozstępy nieco innymi sposobami. Na rynku nie brakuje kosmetyków, które mogą sprawić, że nasza skóra będzie wyglądała nieco lepiej i widoczność blizn, czy rozstępów po prostu się zmniejszy. Jeśli jednak wszelkie metody zawiodły, to z pewnością możemy zdecydować się na zabieg tego typu, który naprawdę przyniesie upragnione rezultaty. Jeśli nie do końca wiemy, czy w naszym konkretnym przypadku istnieje możliwość wykonania tego typu zabiegu, powinniśmy skonsultować się z konkretnym gabinetem, który udzieli nam odpowiedzi. Możemy również zdecydować się na wykonanie telefonu do konkretnego miejsca. Oczywiście najlepszą możliwością będzie samodzielne wybranie się do konkretnego gabinetu i porozmawianie z pracownikiem. Pamiętajmy o tym, że samodzielne usunięcie rozstępów jest praktycznie niemożliwe. Możemy nieco zmniejszyć ich widoczność domowymi sposobami, jednak nie przyniesie to porażających rezultatów.

Rozstępy mogą pojawić się u każdego z nas. U większości osób związane są z nagłymi wahaniami wagi oraz ze zbyt szybkim wzrostem. Mimo wszystko pojawiają się również tacy, którzy mają problem głównie z hormonami, co uwidacznia się właśnie w taki sposób. W związku z czym w momencie, gdy pojawią się u nas rozstępy, których wcześniej nie mieliśmy, powinniśmy podejrzewać problemy zdrowotne i jak najszybciej zdecydować się na badania.