• Post author:
  • Post category:Sprzęt

Szczerze mówiąc nie mogłem już wytrzymać w biurze. Nie byłem jeszcze z tym u szefa, bo trochę się boję zważając na to, że klimatyzacja działała jeszcze parę dni temu. Teraz jednak coś jest nie tak i za każdym razem, jak ją uruchamiam podobnie zresztą jak inni pracownicy, to nie działa i faktycznie trudno jest wytrzymać w takich temperaturach. Na zewnątrz prawie trzydzieści stopni, a czuję, że praktycznie tyle samo jest w środku, co nie sprzyja pracy.

Branża chłodnicza – serwis klimatyzacji

serwis klimatyzacji biurowej warszawaW chłodnictwie jest wiele rzeczy, które mogą pójść nie tak zwłaszcza przy codziennej, częstej eksploatacji klimatyzacji. Nie da się ukryć, że to właśnie serwis klimatyzacji biurowej warszawa dawała spore możliwości jeśli chodzi o serwisantów i pod tym względem to bardzo dobra lokalizacja. Nasze biuro nie było najmniejsze i posiadaliśmy faktycznie kilka klimatyzatorów, ale nie wiedziałem do końca, czy to tylko nasz nie działa, czy może w ogóle główna jednostka odpowiedzialna za chłodzenie została w jakiś sposób uszkodzona. Na sto procent jednak wiedziałem, że serwis klimatyzacji biurowej będzie tutaj potrzebny i faktycznie jak tylko nasza zaufana firma od klimatyzacji przyjechała i sprawdziła, że coś jest nie tak zaraz zaczęła brać się do pracy. Chłodnictwo to na pewno nie moja dziedzina. Ja specjalizuję się w czymś zupełnie innym i na pewno radzę sobie w tym świetnie. Jeśli chodzi o serwis klimatyzacji biurowej, czy nawet domowej to niestety, albo na szczęście nie mam w tym temacie doświadczenia i umiejetności. Całe szczęście jest wiele firm, które potrafią zdziałać cuda w tym zakresie, dlatego w ogóle się tym nie przejmowałem. Chodziło mi najbardziej o to, aby sam serwis klimatyzacji biurowej nie trwał za długo, gdyż nie mogłem wtedy przez jakiś czas pracować. Okazało się, że nasza klimatyzacja faktycznie strasznie jest zabrudzona, co trochę przeszkadza w zdrowej eksploatacji tego urządzenia. W końcu nie chcemy, aby nasi pracownicy się pochorowali od kiepskiego powietrza.

Temperatura w pomieszczeniu to bardzo ważna rzecz. Sami zawsze staramy się ją trzymać na poziomie dwudziestu jeden stopni, ale tak naprawdę to nigdy nie wiadomo, ile faktycznie jest. Nasze klimatyzatory możnaby wymienić i jak się dowiedziałem za to też odpowiada firma zewnętrzna. Jak widać kompleksowe podejście jest na pewno wymagane, zwłaszcza w przypadku pracowników biurowych, którzy także mają spore wymagania odnośnie klimatyzacji, jaka jest montowana i jaka funkcjonuje bezpośrednio w miejscu pracy.