Kiedy zaczynałem działalność, to wynajmowałem kilka biur w starym budynku. Koszty najmu były niskie i to mnie przekonało. Wiedziałem, że jak już odpowiednio rozwinę swoją działalność, to wynajmę coś lepszego a jak będzie możliwość, to nawet kupię sobie swój własny budynek. Na sukces długo nie musiałem czekać, bo  już po dwóch latach było mnie stać na zakup własnego budynku i to na dodatek w centrum miasta.

Okna biurowe z roletami w kasecie

znany producent rolet w kasecieBudynek, w który zdecydowałem się zainwestować był stosunkowo nowy. Zdecydowałem się na kupno a nie wynajęcie, bo nie zamierzałem zmieniać miejsca siedziby swojej firmy. Lokalizacja była dla mnie odpowiednia a firmę zamierzałem prowadzić jeszcze przez wiele długich lat. Budynek zamierzałem dostosować do swoich potrzeb a najważniejsze były dla mnie rolety, które chciałem mieć zamontowane w oknach. Wszystkie okna biurowe musiały mieć zamontowane rolety, ażeby podwyższyć komfort pracy. Zdecydowałem się osobiście znaleźć producenta, z którym nawiązałbym współpracę. Dziwnym trafem następnego dnia sam zgłosił się do mnie znany producent rolet w kasecie i zaoferował współpracę. O mojej inwestycji było głośno w mieście i pewnie dlatego człowiek ten sam się do mnie odezwał. Znałem tego producenta, bo wielu moich kontrahentów chwaliło jego rolety, które były niezawodne. Czułem dumę, że ten człowiek sam zgłosił się do mnie i tym chętniej zgodziłem się na współpracę z nim. Dokładnie sprawdziłem ile było okien w budynku i jakie rolety były potrzebne. Na podstawie tych informacji producent wykonał dla mnie kosztorys, który zawierał rolety wraz z ich montażem, który miał być wykonany przez pracowników producenta. Kwota, którą zaoferował mi odpowiadała i podpisałem z nim umowę współpracy. Rolety w oknach zadeklarował się zamontować do końca miesiąca. Było to niewiele czasu w mojej ocenie, ale to był sprawdzony i znany producent, więc miałem świadomość, że wywiąże się ze wszystkich ustaleń. W międzyczasie mogłem zająć się wyposażeniem biur wewnątrz budynku.

Nowe miejsce okazało się znakomite, bo nie dość, że trafiało do mnie więcej klientów, to miałem komfortowo i modnie urządzone wszystkie biura. Zatrudniłem również firmę sprzątającą i dzięki temu każdego dnia w całym budynku panował porządek. O takim budynku właśnie marzyłem od samego początku. Udało mi się to zrealizować dzięki swojej ciężkiej pracy. Na sukces pracowałem ciężko i opłaciło się. Nawet zabrałem żonę na wycieczkę zagraniczną, gdzie jeszcze kilka lat temu to było niemożliwe.

Close Menu