W atrakcyjnych polskich miastach turystycznych koszt hoteli może przekraczać rozsądne limity. W takim przypadku można spróbować poszukać czegoś tańszego, mniej standardowego i jednocześnie ciekawszego. Przykładem mogą być Szaflary, jako ośrodek wypoczynkowy w górach. Można też wybrać pola namiotowe, bo są bardzo popularne w Europie, wypoczywają na nich miliony ludzi, ale czy o to nam chodzi spędzając wakacje? Może warto zatrzymać się na chwilę przy tych wspomnianych Szaflarach.

Dlaczego najlepszym rozwiązaniem jest domek w górach?

najlepszy nocleg do wynajęcia w szaflarachW niektórych miastach górskich wakacje w domkach są bardzo powszechne, na przykład w Zakopanem. Zimą jest to urlop i korzystanie z ośrodków narciarskich, a latem wspinaczka górska. Oczywiście jest to relaks na łonie natury, ale niestety wśród tłumów turystów. W mniejszych miejscowościach jest nieco inaczej. Najlepszy nocleg do wynajęcia w Szaflarach oferuje ciszę i spokój. Tutaj wielu ludzi wynajmowało domki na Nowy Rok i spędziło go w kameralnym gronie zamiast w kilkutysięcznym Zakopanem. Wynajęcie noclegu w górach to nic trudnego. Ponadto jest to bardzo wygodna forma pobytu podczas podróży z rodziną. W zamian otrzyma się pokój z tarasem, grillem, z basenem. W takim mieszkaniu można poczuć się jak w domu. Co więcej, wynajęcie takiego pokoju okazuje się tańsze niż hotel. Drewniane domki z bali kompleksu turystycznego w tamtym miejscu wtapiają się w otaczającą przyrodę. Terytorium znajduje się u podnóża Beskidów nieopodal rzek . Domki wykonane są w starym, góralskim stylu i harmonijnie wkomponowane w leśny krajobraz. Każdy dom składa się z kilku pokoi, niezależnych od siebie i przeznaczonych dla kilku rodzin. Pokój standardowy składa się z jednej sypialni oraz łazienki połączonej z prysznicem z ciepłą wodą. Jest lodówka, telewizor z kanałami telewizji satelitarnej. Dwupokojowy apartament składa się z salonu, sypialni i łazienki z prysznicem. Oczywiście jest również dostęp do Internetu. Ceny też nie są wygórowane, dlatego to doskonała opcja dla rodzin z wieloma dziećmi.

Według opinii internautów warto jest przyjechać do pięknego ośrodka wypoczynkowego z dala od zgiełku Zakopanego. To chyba najlepsze rozwiązanie na najbliższe wakacje czy ferie. Jest wiele ośrodków w tym drogie hotele, kempingi z polami namiotowymi, kwatery prywatne. Ale to rozwiązanie chyba będzie jak najbardziej trafne. Sugerować można się tym, że Szaflary zdobyły pozytywne opinie turystów, którzy mieli okazję już tam wcześniej zawitać i odpocząć w basenach oraz bliskim kontakcie z naturą.