Ta sama strona desek jest przykręcona do podkładów. Z drugiej strony przeciwna strona jest mocno dopasowana do podkładów za pomocą elementów złącznych. Podczas pęcznienia i obkurczania desek drewno naturalnie wybierze najłatwiejszy sposób poruszania się, tj. W przeciwnym kierunku do strony przykręconej. Dlatego z czasem można zagwarantować regularne i stałe odstępy między deskami, a także wyrównanie desek zainstalowanych od końca do końca. Zintegrowany klin dystansowy. Odstępy między deskami są automatyczne i identyczne.

Zintegrowany system na nierdzewnych wkrętach tarasowych

wkręty tarasowe nierdzewneWkręty przenoszą drewno tam, gdzie jest jego miejsce, a mianowicie równo z podłożem. Na 12 cm deski modrzewiowej o grubości 2,5 cm przykręcono po lewej stronie do konstrukcji. Centralna śruba jest całkowicie wystarczająca. Zatem początkowo wysoka cena zakupu jest relatywizowana. Projekt: balkon z deskami podłogowymi i pod konstrukcją z twardego drewna. Te wkręty tarasowe nierdzewne nie zostały zakupione przez internet, ale są tak dobre, że chciałbym zrobić małą recenzję. Te śruby są po prostu nie do pobicia w takich projektach. Typ ze wzmocnieniem ze stali nierdzewnej: 1. Przykręcanie desek tarasowych do legarów pod kątem 45 ° – Wkręty samo gwintujące ze stali nierdzewnej. 2. Symetryczny profil i odwracalne deski 3. Zintegrowany klin dystansowy. 4. Wzmocnienie ze stali nierdzewnej o wysokiej twardości. 5. Rowkowanie wstępne wzdłużne lub na miejscu za pomocą maszyny do rowkowania. Wyjątkowa twardość i wchłanianie wilgoci, pozwalające na pęcznienie drewna. 2-materiałowa struktura gwarantująca wyjątkową wydajność. 1. Rama wzmacniająca ze stali nierdzewnej o wysokiej twardości. Obejmuje całą powierzchnię zapięcia. Gwarantuje ekstremalną twardość i trwałość zapięcia. Wzmocnione żebrami wypaczającymi, gwarantującymi maksymalną siłę mocowania desek na legarach. Gwarantuje idealne ustawienie łba śruby i zapobiega przebiciu łącznika. 2. Wydajna skorupa z żywicy z tworzywa sztucznego.  Przykręcanie desek do podkładów. Deski wkręca się w podkłady pod kątem 45 ° przez łącznik. Kontroluje ruch drewna. Idealne wyrównanie desek i regularne odstępy.

Odstępy między deskami są automatyczne i identyczne. 1. Wyróżniamy trzy rozmiary klina. W celu zagwarantowania odpowiedniego odstępu między deskami, w zależności od użytych gatunków, stopnia wilgotności podczas montażu, ich szerokości i warunków klimatycznych. Absorbującego pęcznienie drewna bez uszkadzania krawędzi desek. Z innowacyjnej konstrukcji gwarantującej doskonałą solidność łącznika podczas instalacji. Z pamięcią materiału, który powraca do swojego kształtu i rozmiaru, gdy płyty powrócą do pierwotnego położenia.