• Post author:
  • Post category:Handel

Zbliżały się święta, a ja ze swoją paczką znajomych mamy taką tradycję, że zawsze kupujemy sobie nawzajem coś w prezencie. To nie są jakieś duże prezenty, a takie upominki, które mają świadczyć o tym, że pamiętaliśmy o sobie nawzajem. W tym roku nie mogło być inaczej z tą różnicą, że dużo wcześniej zaczęłam się zastanawiać, co tu komu kupić, aby naprawdę sprawić tej osobie radość. Na szczęście pomysł mojego przyjaciela bardzo mi pomógł. 

Śmieszne prezenty, to najlepsze prezenty 

śmieszne prezenty ze sklepu internetowegoSiedziałam sobie przed laptopem w poszukiwaniu jakiś fajnych prezentów, kiedy to jeden z moich przyjaciół zaproponował, aby w tym roku nie kupować sobie wzajemnie takich standardowych, zwykłych prezentów, bo takie pewnie dostaniemy od swojej rodziny. Chciał, abyśmy kupili sobie jakieś śmieszne prezenty, takie z przymrużeniem oka, abyśmy naprawdę zapamiętali je na bardzo długo. Mi się ten pomysł bardzo mocno spodobał. Ja też już miałam dość takich zwyczajnych prezentów i już nawet nie miałam pomysłu, co mogę kupić. Po kilku dniach zapytałam przyjaciółki, czy już coś ma, a ona mi powiedziała, że owszem znalazła takie śmieszne prezenty ze sklepu internetowego i już nawet zamówiła. Byłam tak zaskoczona, że ona już to zrobiła, że postanowiłam, że też to zrobię. Weszłam na jeden ze sklepów internetowych właśnie z takim asortymentem i zaczęłam przeglądać, wybierać. Wybór był tak ogromny, że już sama nie wiedziałam co wybrać. Przeróżne podróby oscarów za różne kategorie życiowe, dyplomy, medale, książki na alkohol, krawaty, gry alkoholowe, kieliszki, kufle. Po prostu cała masa rzeczy, które spodobały mi się od razu. Na niektóre zdecydowałam się od razu, bo idealnie pasowały do poszczególnych osób z mojej paczki. Dla innych musiałam poszukać trochę dłużej, ale zdecydowanie się opłacało. Miałam już gotowe całe zamówienie, a razem z nim mega śmieszny prezent dla każdego. Przyjaciel miał genialny pomysł z tymi prezentami, bo teraz nie wyobrażam sobie, aby dać im coś takiego zwykłego. Czuję, że to będzie już nasza nowa, coroczna tradycja. 

Kiedy spotkaliśmy się na chwilę przed świętami, aby właśnie pobyć jeszcze ze sobą i oczywiście obdarować się nawzajem prezentami. Śmiechom nie było końca. Nie pamiętam, kiedy ostatnio tyle się uśmiałam, aż po prostu brzuch nas wszystkich bolał. Każdy dostał prezent tak idealnie do niego pasujący, że nie mogliśmy wyjść z podziwu. Każdy przyznał, że to był naprawdę świetny pomysł i wspólnie już postanowiliśmy, że za rok również będziemy akceptować tylko takie prezenty!