Zmarszczki, przebarwienia, cienie pod oczami to sytuacje, kiedy warto zadbać o kondycję i wygląd skóry. Proces starzenia się naskórka jest nieunikniony, wraz z wiekiem komórki wytwarzają mniej kolagenu i elastyny. Sprzyja to powstawaniu różnych niedoskonałości. Ważne jest zatem, by odpowiednio troszczyć się o swoją skórę, stosować sprawdzone kosmetyki. Pomocne okazują się również zabiegi, które poprawiają owal twarzy, sprawiają, że cera odzyskuje promienny i młody wygląd.

Odmładzające właściwości endermologii

endermologia LPG białystokNa proces starzenia się skóry wpływa wiele czynników. Należą do nich między innymi nieodpowiednia dieta, stosowanie używek oraz mała aktywność fizyczna. Należy zatem prowadzić zdrowy tryb życia, stosować sprawdzone kosmetyki. Doskonałym sposobem na poprawienie kondycji skóry jest również zabieg, jakim jest endermologia LPG Białystok to miasto, gdzie w wielu gabinetach wykorzystywany jest wysokiej jakości sprzęt, który spowalnia proces starzenia się naskórka, daje doskonałe efekty. Masaż podciśnieniowy może być wykonywany na twarz. Dzięki niemu można pozbyć się worków pod oczami, podwójnego podbródka, wygładzić zmarszczki. Endermologia jest często stosowana także na inne partie ciała, skutecznie walczy z niedoskonałościami, takim jak rozstępy i cellulit. Wspomaga także proces odchudzania, dzięki niej można pobudzić metabolizm, pozbyć się niepożądanej tkanki tłuszczowej. Masaż stymuluje procesy naprawcze, jakie zachodzą w skórze, odbywa się w różnych kierunkach. Endermologia jest wyjątkowo skuteczną metodą, która daje doskonałe rezultaty. Połączenie masażu z dodatkową stymulacją komórkową sprawia, iż można odmłodzić, wygładzić i ujędrnić skórę, zredukować tkankę tłuszczową, wygładzić cerę. Sprzęt używany do endermologii wyposażony jest w różne głowice, dzięki czemu można dobrać je do części ciała, która poddawana jest zabiegowi. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie potrafią pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej. Metoda ta w połączeniu z ćwiczeniami oraz odpowiednią dietą przynosi spektakularne efekty.

Podczas zabiegu wykorzystuje się komputer, które reguluje podciśnienie oraz siłę masażu. Ugniatanie, rolowanie skóry i tkanki podskórnej może odbywać się na różnych partiach ciała, takich jak ramiona, brzuch, uda i twarz. Metoda ta jest wykorzystywana w celu modelowania sylwetki, ujędrnienia skóry, redukcji cellulitu. Wspomaga proces pozbywania się toksyn z organizmu, usuwa nadmiar wody, usprawnia metabolizm, poprawia krążenie krwi i limfy. Jest ona także wykorzystywana w rehabilitacji, przyśpiesza regenerację po kontuzjach oraz urazach.