Pierwsza noc poślubna to finał wesela i niewątpliwie wszyscy nowożeńcy chcą, aby ten moment był niesamowicie romantyczny i niezapomniany. Jest mało prawdopodobne, aby środowisko domowe, zaskoczy nowożeńców nowymi wrażeniami. Można więc wyjechać od razu z wesela w góry i tam zarezerwować pokój gościnny w Białce Tatrzańskiej specjalnie przygotowany dla nowożeńców.

Co oferuje pokój gościnny młodemu małżeństwu?

pokoje gościnne - białka tatrzańskaPrzede wszystkim jest to wspaniały i luksusowy pokój wypełniony zapachem kwiatów, przytłumionym światłem i widokiem na Tatry. Noc w pokoju gościnnym można urozmaicić cichą muzyką, wykwintną kolacją przy świecach, schłodzonym szampanem w wiaderku z lodem i łazienką z płatkami róż. Czy nie tak powinna zaczynać się noc, która zostanie zapamiętana na długo? Aby to uzyskać, wystarczy mieć na uwadze pokoje gościnne – Białka Tatrzańska jest szczególnym miejscem, gdzie można nie tylko spędzić ten romantyczny czas w samym pokoju. Okoliczności przyrody zachęcają do romantycznych spacerów i dłuższych wędrówek po górach. Na pewno tam nie można się nudzić! Wystarczy tylko wynająć pokój i omówić wszystkie szczegóły z właścicielem. Ponadto większość noclegów w Białce Tatrzańskiej ma specjalny program dla nowożeńców, który zazwyczaj obejmuje romantyczny wystrój pokoju, kolacja i śniadanie w pokoju, szampan. Każdy pokój gościnny dla nowożeńców ma swoje niespodzianki i wyjątkowe oferty. A może od razu warto zrobić wesele w górach i mieć blisko do własnego apartamentu? Korzyści ze spędzenia pierwszej nocy poślubnej w pokoju gościnnym jest wiele. Przede wszystkim to, że ośrodek stworzy uroczą, romantyczną i intymną atmosferę. Dodatkowym atutem będzie zmiana scenerii, która przyniesie nowe wrażenia i dobry nastrój. Nowożeńcy będą mogli cieszyć się samotnością, nikt im nie będzie przeszkadzał, a rano będzie można porzucić zwykłe domowe zmartwienia i dłużej poleżeć w łóżku. Pokoje gościnne w górach mają różne ceny. Można niedrogo wynająć pokój hotelowy w Białce Tatrzańskiej. Tutaj przytulny apartament kosztuje tyle co nic. Dla tych, którzy chcą więcej – mogą zrelaksować się w spa i zjeść obiad lub śniadanie w eleganckiej kawiarni lub zamówić posiłki do pokoju.

Pokoje dla nowożeńców w Białce Tatrzańskiej mają wyposażenie przemyślane w najmniejszym szczególe, aby pobyt był komfortowy i niezapomniany. Jest tam wyrafinowane wnętrze w stylu klasycznym, ogromne łóżko z wygodnym materacem. Wokół ośrodka nie zabraknie jacuzzi i innych form spa. Jest więc to idealne miejsce dla tych, którzy dopiero zawarli związek małżeński.