Kiedy siostra poinformowała całą rodzinę, że zamierza wziąć ślub, dla nikogo nie było to wielkie zaskoczenie. Razem ze swoim obecnym narzeczonym spotykali się już od liceum. To była tylko kwestia czasu kiedy zdecydują się na ten krok, ponieważ od zawsze powtarzali, że są dla siebie przeznaczeni. Byli tak wyjątkową parą, że aż miło było na nich patrzeć.

Wybór idealnego lokalu na uroczystość zaślubin

lokal na ślubDlatego też bardzo się ucieszyłam, że spośród wszystkich przyjaciółek, siostra na swojego świadka wybrała właśnie mnie, czyli swoją siostrę. Co prawda byłyśmy bardzo zżyte, ale sądziłam, że wybierze swoją najlepszą przyjaciółkę z którą trzyma się od lat. To było dla mnie zaskoczenie, ale i duże wyzwanie, ponieważ musiałam załatwić wiele spraw. W tym między innymi znaleźć lokal na ślub. Obiecałam to mojej siostrze i musiałam dotrzymać jej słowa. Z tego co się orientowałam w okolicy a dokładniej na przedmieściu był bardzo ładny lokal na ślub. Chciałam tam zabrać najpierw moją siostrę, aby zobaczyła czy jej on odpowiada. Była to sala w klimacie bardzo surowym, ale zarazem nowoczesnym przez co jej wnętrze było przestronne i przejrzyste. Mimo, iż lokal był na blisko dwustu gości siostra była zdecydowana, że jej odpowiada. Co prawda nie planowali tak dużego wesela ani ślubu, ale pani manager całego lokalu zapewniła nas, że usytuuje stoły w taki sposób, że zapełni całą przestrzeń restauracyjną. Dzięki temu miejsce na parkiet będzie na tyle swobodne, że każdy znajdzie miejsce dla siebie. Mama nam doradziła, że powinnyśmy zwracać uwagę na fakt czy sala współpracuje z jakimś DJ-em lub wodzirejem, czy może polecić kwiaciarkę lub firmę, która zapewni wystrój sali czy to jest na naszej głowie? Wynajęcie lokalu na ślub to tylko część rzeczy związanych z jego organizacją. Ważne są także elementy dodatkowe i usługi jakie może zapewnić lokal. Czasem bardzo istotne staje się to czy Para Młoda musi sama planować wiele pozostałych rzeczy czy może sala jest udogodnieniem. W zależności od tego jakie pakiety oferuje lokal warto zwrócić uwagę na te istotne elementy. Czasem może okazać się, ze lokal czy sala, którą bierzemy pod uwagę może nam kogoś polecić.

Wiadomo, że dla każdego ważne jest coś innego. Niemniej jednak warto usiąść z drugą połówką – wybranką czy wybrankiem serca – i zastanowić się nad co jest ważne dla obu osób. Warto znaleźć wspólny mianownik i ustalić to czego oczekujemy oboje. Ważne przy dokonywaniu wyboru jest to jakiego koloru ma być sala, jaki rodzaj kuchni ma królować na stołach. To tylko kilka przykładów.

Close Menu