• Post author:
  • Post category:Usługi

Imienne lub firmowe, automatyczne, czy kieszonkowe, bez względu na to, jakie są wszystkie one muszą znajdować się w każdym biurze i każdym gabinecie. Mowa tu oczywiście o pieczątkach firmowych, która ma każda firma, i które wykonywane są na specjalne zamówienie, by zawierały wszystkie niezbędne dane adresowe, numer telefonu i oczywiście logo, które ma wyróżniać naszą działalność na tle innych, funkcjonujących na tym samym rynku. Wykorzystywane są nie tylko do adresowania kopert lub ich podpisywania, gdyż są wizytówką firmy.

Stawiamy na profesjonalnie wykonaną pieczątkę firmową

pieczątki firmowe krakówNie ulega najmniejszej wątpliwości, iż pieczątki używane są powszechnie we wszystkich biurach, firmach i urzędach. To najczęściej wykorzystywane z biurowych materiałów. Bardzo często robimy je na zamówienie, by zawierały odpowiednie dane. Jeśli chodzi o pieczątki firmowe Kraków ma bardzo wiele firm, które tworzą pieczątki oraz firm, które wykonują na nich odpowiednie napisy. Najczęściej korzystamy z pieczątek automatycznych, które są bardzo łatwe w obsłudze i szybko się je przystawia. Są to pieczątki nagłówkowe lub kancelaryjne, które mają logo naszej firmy oraz wszystkie potrzebne dane kontaktowe, jak numer telefonu, adres i NIP. Automatyczne pieczątki mają różną wielkość, która zależy oczywiście od tego, co ma być w nich zawarte. Nadto, są one bardzo wytrzymałe i tylko raz na jakiś czas wymieniamy w nich tusz, który może mieć różny kolor, chociaż najczęściej zamawianym kolorem jest czarny lub granat. Ułatwiają one przede wszystkim nadawanie korespondencji, gdyż rzadko kiedy wpisujemy nasz własny adres ręcznie na kopertach, które wysyłamy naszym klientom i partnerom biznesowym. Pieczątki imienne również mogą być automatyczne, choć najczęściej wybieramy te, które umieszczone są w małych metalowych kompaktowych pudełeczkach z tuszem. Pieczątkę imienną zawsze nosimy bowiem przy sobie, by nikt nie korzystał z nich bez naszej wiedzy i podpisywał za nas dokumenty. Pieczątki zawsze wykonywane są z materiałów o najwyższej jakości, by służyły nam jak najdłużej i tylko od czasu do czasu wymieniamy w nich wkłady z tuszem, który również musi mieć dobrą jakość i szybko schnąć na papierze.

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, iż w najbliższych latach nie zaprzestaniemy korzystania z firmowych pieczątek. Ułatwiają nam one pracę, gdyż nie musimy wypisywać danych naszej firmy ręcznie, co zajmowałoby bardzo dużo czasu, zwłaszcza w tych firmach, które rozsyłają duże ilości korespondencji. Najczęściej wybieramy modele automatyczne, które są wytrzymałe, mieszczą logo naszej firmy oraz wszystkie informacje adresowe i tylko raz na jakiś czas wymieniamy w nich tusz lub go uzupełniamy, gdy odbijana pieczątka staje siw mniej widoczna.