Od kilku lat pracuję w agencji reklamowej, która zajmuje się różnego rodzaju kampaniami promującymi produkty w Internecie, ale również na różnego rodzaju konferencjach. Często organizujemy różne konkursy, w których można wygrać fajne, przydatne gadżety. Staramy dobierać się gifty pod kątem kampanii, ale najbardziej uniwersalne i praktyczne z nich to pendrivy. Są przydatne dla uczestnika konkursu, a dla organizatora są o tyle wygodne, że nie ma problemu z brandingiem, a także są łatwo dostępne i mają możliwość wykonania indywidualnego kształtu.

Pendrivy reklamowe z nadrukiem

pendrive reklamowy w WarszawieW całej Polsce jest wielu producentów, którzy zajmują się wykonywaniem pendrivów, a jeszcze więcej firm, które je sprzedają. Ceny są bardzo różne, w zależności od pojemności, jakości, materiału wykonania. Najłatwiej uzyskać taki pendrive reklamowy w Warszawie. Z racji bardzo dużej konkurencji na dość niewielkiej powierzchni w porównaniu do całego kraju, agencje reklamowe i producenci muszą być konkurencyjni zarówno pod względem jakości, ale również proponowanych wzorów. To co jest również ważne to cena, która powinna być odpowiednio rabatowana przy zamówieniu dużej ilości sztuk. Zazwyczaj w konkursach wygrywa większa ilość osób. Pendrivy często są rozdawane jako nagrody drugiego lub trzeciego stopnia. Nagrody za pierwsze miejsce są bardziej wartościowe właśnie po to, żeby zachęcić internautów do uczestnictwa w konkursie, grze, quizie. Pendrive reklamowy w Warszawie to również szybki czas realizacji zlecenia. W mieście, gdzie wszystko dzieje się szybko również zlecenia muszą być szybko realizowane, żeby w jak największym stopniu sprostać oczekiwaniom klienta. Agencje marketingowe, które zajmują się reklamą najczęściej wszystko potrzebują na już, ponieważ ilość prowadzonych działań jest tak duża, że muszą je realizować na już, zamiast czekać z dwutygodniowym wyprzedzeniem. W takich przypadkach najważniejszym wyznacznikiem jest czas, oczywiście jak zawsze ubrany również w odpowiednią cenę. Laureaci najczęściej zadowolonej są z wygranych, wiadomo, że każdemu z nas jest miło jak coś wygra, a nie musi tego specjalnie kupować, nawet jeśli jest to zamówiony pendrive reklamowy w Warszawie.

Ta gałąź się bardzo rozwija, obecnie powstają firmy, które w swojej ofercie mają tylko i wyłącznie pendrivy. Kształtów, rodzajów pamięci, materiałów jest mnóstwo. Zapewne każdy kto szuka znajdzie coś dla siebie. Dodatkowym atutem jest również to, że są firmy, które produkują pendrivy według kształtu klienta. Mogą być one płaskie, ale również 3D. Wybór jest duży, potencjał jeszcze większy. Gadżet natomiast jest przydatny i chętnie odbierany przez target do którego kierujemy nasze działania.