Doskonale pamiętam ten dzień, w którym kupiłem pierwszego busa. Działalność mojej firmy przewozowej zaczęła się właśnie od tego, że niewielkim busem woziłem swoich pasażerów praktycznie po całym kraju. Były to czasy, w których o internecie jeszcze nikt nie słyszał, a jedyną sensowną możliwością reklamy była książka telefoniczna, która docierała do milionów osób. To był jeszcze czas telefonów stacjonarnych, więc zatrudnienie pracownika do ich odbierania miało wtedy całkiem spory sens.

Dzisiaj mam flotę nowoczesnych autokarów

Autokary w KaliszuPrzez ostatnie dwadzieścia lat moja firma bardzo mocno się rozwinęła. Wpływ na to miało na pewno to, że nie oszczędzałem na działaniach marketingowych. Reklamowałem się w książce telefonicznej, wieszałem banery na okolicznych płotach a nawet wykupiłem kiedyś billboard. W końcu nadeszła jednak era internetu i wszystkie inne reklamy przestały mieć sens. Spowszechniały też telefony komórkowe, z których korzystać zaczęli wszyscy. Dla branży takiej jak moja był to ogromny impuls na drodze do mocnego rozwoju. Reklamowanie się w internecie sprawiło, że szybko zacząłem inwestować w kolejne pojazdy. Dzisiaj mam do zaoferowania najnowocześniejsze autokary w Kaliszu, ale moja firma znana jest praktycznie w cały kraju. Moja flota pojazdu to pięć najnowszej klasy autokarów mogących pomieścić około pięćdziesięciu osób. Ostatnio jednak sprawiłem sobie taki pojazd, którego konkurencja może mi tylko zazdrościć. Zainwestowałem w pojazd piętrowy, w którym mieści się nawet osiemdziesięciu pasażerów. Poza zakupem tej całej floty nowoczesnych i świetnie wyposażonych pojazdów zatrudniam oczywiście bardzo dobrych i doświadczonych kierowców. Oczywiste jest, że autokary wynajmuje się wraz z kierowcą, więc muszę dysponować naprawdę dobrymi i zaufanymi ludźmi. Takich udało mi się przez te wiele lat znaleźć i bardzo sobie ich cenię. Do każdego kierowcy przypisany jest jeden autokar, o który musi sam we własnym zakresie dbać. Dzięki temu oferowane przeze mnie pojazdy są zawsze czyste i wysprzątane.

Jestem bardzo zadowolony z tego, co udało mi się przez wiele lat osiągnąć. Ciężka i mozolną pracą można zrealizować każdy założony sobie cel. Prowadzenie swojej firmy zaczynałem od jednego busa a dzisiaj dysponuję już sześcioma najnowszej klasy autokarami. Dodam tylko, że kupiłem je za gotówkę i bez żadnych kredytów. To jest ogromny komfort, kiedy można zainwestować w środki trwałe własne pieniądze a nie trzeba ich pożyczać od banków. Dzięki temu w nocy mogę spokojnie spać.