Miałam koleżankę, która zawodowo zajmowała się produkcją i sprzedażą farb w jednej z dużych firm zajmujących się produkcją międzynarodową. Ja jako osoba zajmująca się zawodowo malowaniem przeróżnych obrazów i innych rzeczy związanych z plastyką zawsze jak potrzebowałam nowych farb albo porady to kontaktowałam się właśnie z tą koleżanką. Często nawet jak nie miała u siebie nic odpowiedniego dla mnie to polecała mi inne różne rozwiązania, które zazwyczaj okazywały się strzałem w dziesiątkę.

Dobre farby do szkła

polecane farby do szkłaTak się akurat złożyło, że dostałam zlecenie na namalowanie dość dużego obrazu na szkle. Potrzebowałam do tego bardzo profesjonalnych farb dlatego że wszystko miało się trzymać przez długie lata w domu bardzo bogatych ludzi. Chciałam wypaść naprawdę bardzo dobrze, nie ukrywam, że liczyłam, że dzięki temu dostane więcej nowych dobrze płatnych zleceń. Musiałam więc poprosić moją koleżankę o pomoc przy wyborze polecanych farb do szkła. Polecanych dlatego że znalazłam na Internecie wykaz o nazwie polecane farby do szkła i nie mogłam się zdecydować a wiedziałam, że ona będzie w stanie mi pomoc. Napisałam więc do niej przez portal internetowy, bo to był najszybszy kontakt zawsze z nią, odpisała mi po chwili i zaproponowała spotkanie w kawiarni, żeby porozmawiać o wszystkich szczegółach. Zgodziłam się, bo potrzebowałam tych farb najlepiej jeszcze w tym tygodniu, im szybciej zaczęłabym malować tym szybciej skończyłabym to ważne zlecenie, na którym tak mi zależało. Po południu poszłam na umówione spotkanie i od razu przeszłam do sedna sprawy, nigdy nie lubiłam owijać w bawełnę. Koleżanka chwilę pomyślała nad listą, którą jej pokazałam i wskazała mi najlepsze farby tylko od razu zaznaczyła, że są bardzo trudno dostępne dlatego że są po prostu najlepsze no i że ich cena też do najniższych nie należy. Nie poddałam się postanowiłam sobie, że je zdobędę za wszelką cenę. Miałam w planach odwiedzić wszystkie sklepy z farbami w moim mieście i szukać, dopóki ich nie znajdę.

Byłam w każdym sklepie jaki istniał w moim mieście i niestety nie udało mi się ich kupić. Postanowiłam, że na następny dzień wybiorę się do większego miasta, które było niedaleko mojego i miałam nadzieje, że tam uda mi się te farby kupić. Nie myliłam się już w trzecim sklepie jaki odwiedziłam został im ostatni komplet tych rzadkich farb. Kupiłam go od razu bez zastanowienia nie zwracając uwagi na sprzedawcę, który mówił, że może mi sprzedać lepsze. Obraz tymi farbami wyszedł naprawdę zjawiskowo i to nie moja opinia tylko osób, które go ode mnie kupiły.