Dobre salony kosmetyczne nie potrzebują żadnej reklamy. Wystarczy, że usługa jest wykonana prawidłowo oraz że klientka jest na tyle zadowolona, że może polecić ten salon swoim najlepszym koleżankom. Oczywiście najlepszą reklamą jest dobra opinia innych osób, która w dzisiejszych czasach szybko się rozprzestrzeni w Internecie. Dlatego trzeba zapewnić takie kosmetyki w salonie, które będą jak najwyższej jakości.

Jaki top coat użyć do zwykłego lakieru?

najlepszy top coat do zwykłego lakieruNie każda kobieta przekonuje się jednak do malowania paznokci lakierami hybrydowymi. Niestety czasami przesadzamy z hybrydą i stosujemy ją przez kilka lat bez żadnego odstępu. Jest to jednak działanie pewnego rodzaju promieniowaniem co osłabia nasze paznokcie ale również niekorzystnie działa na nasz organizm. Na szczęście obecnie są takie lakiery, które efekt po malowaniu mają taki sam jak lakiery hybrydowe. Są jednak lekkie na paznokciu, nie obciążają płytki i można je śmiało stosować bez konieczności żadnej przerwy. Jednak wiadomo, że to lakier hybrydowy utrzymuje się na paznokciach znacznie dłużej. Aby zwykły lakier również  był trwały i abyśmy co dziennie nie musiały go poprawiać, trzeba użyć specjalnego topu. Top nakłada się również podczas malowania paznokci lakierami hybrydowymi. Jednak jest to inny rodzaj topu- do zwykłego lakieru. Najlepszy top coat do zwykłego lakieru sprawdzi się w każdej sytuacji i będzie nadawał trwałość podobnie jak paznokcie pomalowane lakierem hybrydowym. Jest to ostatni etap malowania paznokci, kiedy już nadamy im odpowiedni kształt, pomalujemy lakierem i wtedy czas na top, dzięki któremu lakier utrzyma się znacznie dłużej. Nie będzie również odpryskiwał co jest największą zmorą standardowych zwykłych lakierów. Top nadaje paznokciom niebywały połysk i sprawia, że są one ładnie wykończone. Nie jest wcale tutaj konieczna hybryda- możemy użyć takiego sposobu aby paznokcie były zadbane i ładnie pomalowane a możemy to zrobić same i nie musimy umawiać się do salonów kosmetycznych. Wystarczy nam chwila czasu a nie musimy mieć wyjątkowych umiejętności.

Obecnie bardzo ciężko dostać się na wizytę do salonu kosmetycznego a dziewczyny zapisują się  z wizyty na wizytę. Jednak zawsze może nam wypaść jakaś nieplanowana impreza czy ważne wyjście a kiedy zakupimy sobie odpowiedni sprzęt do malowania paznokci we własnym zakresie, w domowym zaciszu nie musimy stresować się tym, że nie zapiszemy się nigdzie na manicure. Dodatkowo mamy pewność, że takie malowanie paznokci jest jak najbardziej bezpieczne dla naszego organizmu.