O ile w części turystycznej Sopotu pełno stoisk z kolorowymi balonami, to lokalsi na pewno mają problem, by odnaleźć miejsca oferujące balony z helem na imprezę. Od standardowych balonów różnią się kształtami nawiązującymi do różnych uroczystości. Można znaleźć takie, które będą odpowiednie na baby shower, okrągłe urodziny, wieczór panieński czy nawet nadmuchiwaną parę młodą. Tego typu dekoracje są naprawdę efektowne, a co najważniejsze, spersonalizowane do granic możliwości.

Gdzie w Sopocie szukać balonów z helem?

balony z helem z SopotuNajczęściej tego balony napełniane helem można zamówić w specjalnych firmach zajmujących się dekorowaniem sal balowych i restauracji na przyjęcia. Bardzo dużo sklepów z zabawkami ma również w swojej ofercie balony z helem z Sopotu. Jednak ich propozycje są zwykle ograniczone do tematyki kinderbali i organizatorzy wesela mogą się srodze zawieźć. Ostatnimi czasy popularne są balony cyferki oraz literki, z których można układać dowolne napisy. Może to być liczba urodzin, niezależnie czy to roczek, osiemnastkę albo trzydziestkę. Do tego fajnie dorzucić kilka liter, które ułożą się w imię jubilata lub życzenia wszystkiego dobrego. Co więcej tego typu balony mogą być w różnych rozmiarach: od metrowych, do niedużych, około 30-centymetrów, tak aby dobrze wkomponowały się w przestrzeń przeznaczoną do dekoracji. Można je znaleźć w kilku kolorach, choć najpopularniejsze są srebro i złoto. Gdy personalizację mamy załatwioną, warto dodać balon z helem, który doda smaku imprezie. Dla wkraczającego w dorosłość osiemnastolatka, czy przyszłej panny młodej może to być wielka butelka szampana. Dla świeżo upieczonych rodziców – niebieski lub różowy wózeczek. Dla uwielbiającego traktory roczniaka – czerwony zetor. Są też balony nawiązujące do uroczystości liturgicznych: chrztu i komunii. Natomiast dla trzydziestolatki można wypełnić pokój latającymi dzięki helowi, złotymi gwiazdkami – wszak żegnając młodość nie będzie rozpustą podarowanie gwiazdki z nieba.

Balony z helem pojawiające się na prywatnych Sopockich imprezach to urocze dodanie przyjęciu światowego charakteru. I to na dodatek na wyciągnięcie ręki. Wystarczy wyszukać odpowiednią firmę, zamówić potrzebne dekoracje i oczekiwać na dostawę gotowych baloników w dniu imprezy bez zamartwiania się o to jak przewieźć pęk balonów samochodem osobowym, czy kiedy w ferworze przygotowań znaleźć na to czas. Każdy jubilat na pewno będzie zadowolony, gdy na honorowym miejscu zobaczy swoje imię, a zabawa rozkręci się migiem.