W tym sezonie prawdziwym hitem są bawełniane koszule w kratę. Krata jet modna pod każdą postacią. Ja mam w swojej szafie kilka koszul w kratę w odcieniu szarości oraz czerwone spodnie w białą kratę. Posiadam nawet kurtę w kratę i dwie torebki. Pomyślałam, że przydałyby mi się dwie koszule w różową kratę, bo to najmodniejszy kolor. Nigdy nie nosiłam różowych ubrań, ale czas to zmienić. Mam trochę dość mojego smutnego, szarego stylu ubierania się. Pragnę zacząć powoli odświeżać swoją szafę. Moim pierwszym krokiem będzie zakup dwóch koszul w różową kratę. 

Wyjątkowa bawełniana koszula w modną kratę

miękkie koszule bawełniane w kratęNie lubię chodzić po centrum handlowym, bo to mnie po prostu męczy Jestem zwolenniczką robienia zakupów przez internet. Zazwyczaj, siadam wtedy wygodnie na kanapie, piję kawę i wybieram sobie interesujące mnie produkty. Ta będzie i teraz. Właśnie przygotowałam sobie miejsce i włączyłam komputer. Weszłam na stronę internetową sklepu online i przeglądam dostępne oferty. Muszę przyznać, iż jest tutaj wiele ciekawych propozycji. Są tu miękkie koszule bawełniane w kratę w cenie stu złotych. Bawełna jest najwyższej jakości, bez domieszek żadnych sztucznych tworzyw. To dla mnie bardzo istotna informacja, ponieważ jestem uczulona na wszelkiego rodzaju syntetyki. Podobają mi się koszule w różową ratę z kieszonkami na przodzie. Jedna z koszul ma charakterystyczne zakończenie w koronkę, co wygląda dosyć oryginalnie. Wezmę tę koszulę z koronką, choć jest stosunkowo droga, bo kosztuje sto pięćdziesiąt złotych. Drugą koszulę, którą zamówię, będzie bawełniana koszula w różową kratę i niebieskimi guziczkami. Wygląda naprawdę uroczo i nietypowo. Obydwie koszule są w stylu oversize, co mnie bardzo cieszy. Nigdy nie założę dopasowanej koszuli, bo czułabym się w niej mało komfortowo. Mam w domu wyłącznie robotnicze koszule flanelowe, również w kratę. Nie będę się już dłużej zastanawiać, tylko jeszcze dziś złożę to zamówienie. Będzie mnie to niemało kosztować, ale myślę, że warto.

Złożyłam zamówienie, za które łącznie zapłaciłam dwieście pięćdziesiąt złotych. Jak się okazało, przesyłka jest darmowa, co mnie bardzo cieszy. Dodatkowo, otrzymam zniżkę na następne zakupy w wysokości dwudziestu procent. Będę mogła ją wykorzystać już za dwa tygodnie i jest ważna trzy miesiące. Jeżeli zamówienie nie spełniłoby moich oczekiwań, to mogę je odesłać w ciągu tygodnia. Polityka sklepu wydaje się być uczciwa, a ja lubię klarowne zasady. Mam nadzieję jednak, że nie będzie takiej konieczności odsyłania tych koszul.