Różne są trendy w modzie i bardzo często młodzi ludzie podczas tworzenia własnego stylu kierują się tym, co noszą ich ulubieni wykonawcy. Każdy, kto chociaż raz oglądał jakiś hip – hopowy teledysk z pewnością zwrócił uwagę na to, że osoby tam występujące ubrane są w charakterystyczne stroje. Oczywiście zazwyczaj są to luźne dresowe bluzy i spodnie. Taki styl nazywany był również stylem streetwearowym. Dotyczył głównie osób mocno związanych z konkretnym stylem muzycznym. Czy tak jest również dziś?

Co wiadomo o marce Prosto Klasyk?

marka Prosto KlasykJeśli wcześniej nie interesowała nas twórczość polskich raperów, to z pewnością nie mamy pojęcia o tym, że nazwa Prosto istniała wcześniej, niż ubrania o tej właśnie nazwie. Początkowo pod tą nazwą funkcjonowała wytwórnia muzyczna, która obracała się w klimacie głównie hip – hopowym. Dopiero jakiś czas później jeden z twórców tego nurtu tworzący pod pseudonimem ,,Sokół” zainicjował powstanie pierwszej kolekcji ubrań. Miała być ona przeznaczona nie tylko dla osób tworzących muzykę, ale także dla wszystkich jej fanów. Ci z kolei bardzo dobrze przyjęli taki zamysł. Marka Prosto Klasyk cechuje się przede wszystkim prostotą i oryginalnością. Przeznaczona jest zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Jako pierwsze w kolekcji powstały szerokie i luźne bluzy z dosyć dużym i dobrze widocznym logo marki. To właściwie dzięki niemu ubrania zyskały tak duże zainteresowanie. Już z daleka widać osobę, która nosi takie ubranie. Dla fanów bardzo ważne jest to, aby inni ludzie mogli je zobaczyć. Spodnie dresowe bardzo często mają takie logo umieszczone prawie na całej nogawce. Nie są to jednak jedyne rzeczy, które stworzyła ta marka. Z biegiem czasu i coraz większym zainteresowanie, tworzyć zaczęto również inne ubrania. Nadal jednak główną zaletą ma być bardzo dobre wykonanie z materiałów wysokiej jakości oraz komfort noszenia. Nie znajdziemy tu zatem żadnych zbyt obcisłych bluzek czy spodni. Panie mogą znaleźć tam dopasowane legginsy, do których można dokupić szerszą koszulkę z jakimś ciekawym wiązaniem bądź kapturem. Wzmacniane przeszycia sprawiają, że tę kolekcję można nosić przez długi czas.

Z pewnością nie tylko fani streetwearu będą mogli zakupić ubrania marki Prosto. Stworzona ona została z myślą o osobach, które cenią sobie luz i wygodę podczas noszenia ubrań. Nie ma tu żadnych strojów, które krępują ruchy. Tu liczy się to, aby daną rzecz można było wykorzystywać przez dłuższy czas. Ubrania te z pewnością pozwalają się wyróżnić mimo tego, że stworzone są w bardzo prosty sposób. Widoczne logo i ciekawe połączenia kolorystyczne sprawiają, ze coraz więcej osób ma ochotę na ich zakup. Zaletą jest na pewno to, że twórcy pamiętają o wysokiej jakości materiałów.