Pracuję w dziale marketingu dużej międzynarodowej korporacji, która na całym świecie zatrudnia tysiące pracowników. W Polsce jest u nas kilka tysięcy zatrudnionych osób, w warszawie około tysiąca. tak wiec firma jest naprawdę bardzo duża i znacząca. poza tym nasze produkty są praktycznie znane na całym świecie, produkujemy rzeczy, które większość konsumentów używa na co dzień. Są to bardzo wysokiej jakości produkty, które bez chwili wahania poleciłabym wszystkim. Ponieważ nasza firma jest tak duża, bardzo istotne dla niej są wszelkie działania marketingowe.

Zamówienie trójwymiarowych naklejek

wypukłe naklejki 3dWarto wspomnieć o tym, że nasze działania marketingowe skierowane są nie tylko na zewnątrz, do odbiorców zewnętrznych, ale również wiele  z tych działań jest prowadzonych również do wewnątrz naszej firmy i jest skierowanych do naszych pracowników. jest to tak zwany marketing internetowy i tym właśnie rodzajem marketingu zajmuję się mojej pracy. Moje działania maja różne cele – motywowanie, ale także przekazywanie różnych informacji. Obecnie wprowadzamy nowy program benefitów i postanowiłam, ze jednym z elementów informowania o nim będą trójwymiarowe naklejki. Każdy chyba lubi takie wypukłe naklejki 3d, jakie wszyscy pamiętamy z dzieciństwa. w dzieciństwie był to mój ulubiony rodzaj naklejek i mam nadzieję, ze wśród pracowników wzbudzi on miłe emocje, przypomni im ich błogie czasy dzieciństwa. Zamówiłam takie mięciutkie wypukłe naklejki w zaprzyjaźnionej agencji reklamowej, która jest bardzo dobra w  produkowaniu dla nas przeróżnych gadżetów reklamowych i na pewno z tym zadaniem również poradzi sobie doskonale. Myślę, że takie naklejki to będzie doskonała forma przekazania ważnych informacji naszym pracownikom i że spowoduje ona o wiele lepsze przyjęcie wprowadzanych zmian. Bardzo ważne jest, aby naklejki zostały wydrukowane w jak najwyższej jakości, tylko wtedy bowiem mogę liczyć na to, ze ich odbiór zostanie dobrze przyjęty. Koszt takich naklejek jest niewysoki, a ich efekt na pewno będzie doskonały.

Trójwymiarowe naklejki, które pamiętamy z dzieciństwa na pewno mogą być doskonałym elementem różnych kampanii reklamowych czy też po prostu najzwyczajniejszym w świecie gadżetem reklamowym. Na pewno spotkają się z bardzo dobrym odbiorem zarówno przez dzieci, ale także przez osoby dorosłe. ważne jest jednak, aby były to produkty jak najwyższej jakości, tylko wtedy bowiem jest szansa na to, że będą dobrze przyjęte. Koszt takiego artykułu reklamowego jest niski, a efekt jest murowany.