• Post author:
  • Post category:Medycyna

 

Wyjazd do sanatorium nie zawsze jest refinansowany przez Państwo. Często bywa tak, że samemu trzeba płacić za pobyt oraz korzystanie zabiegów w sanatorium. W związku z tym warto jest szukać korzystnych okazji. Z uwagi na bardzo dużą konkurencje, sanatoria w Ciechocinku oraz inne uzdrowiska lub ośrodki rehabilitacyjne oferują swoim pacjentom promocje, które są naprawdę bardzo atrakcyjne. Mogą one znacznie obniżyć koszty pobytu.

Promocyjny turnus w sanatorium w Ciechocinku

ciechocinek sanatoria - promocje sezonoweWiele ośrodków wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom oferuje różnego rodzaju upusty i zniżki. Z reguły jest tak, że im dłuższy pobyt tym jego cena spada o kilka procent. Załóżmy, że Ciechocinek sanatoria – promocje sezonowe dotyczą dwutygodniowego pobytu. Wówczas cena za dobę jest o trzydzieści procent niższa, niż za tydzień pobytu. Z pewnością jest to jakieś korzystne rozwiązanie. Z promocji mogą skorzystać osoby starsze, które osiadają kartę seniora. Wówczas zarówno nocleg, jak i zabiegi rehabilitacyjne w wybranych ośrodkach są niższe. Promocją może się okazać skorzystanie z noclegu w danym ośrodku połączone z całodziennym wyżywieniem składających się z trzech sytych dań. Oprócz tego można zdobyć zniżkę na szereg zabiegów rehabilitacyjnych. Podobnie, jak w przypadku noclegu, zakup karnetu na zabiegi jest bardziej opłacalny, niż pojedynczy zabieg. Niektóre sanatoria oferują również stałe konsultacje lekarskie i to za darmo. Można wówczas skorzystać z konsultacji lekarzy, jak ortopedzi, kardiolodzy lub też lekarze rehabilitacji. Konsultacje lekarskie odbywają się wówczas w określone dni. Ponadto w sanatorium ma się całodobową opiekę medyczną w przypadku pogorszenia stanu zdrowia. Jeśli uda nam się zdobyć dofinansowanie do zabiegów, wówczas mamy za darmo trzy zabiegi rehabilitacyjne, które zleci nam lekarz. Będąc w Ciechocinku można skorzystać z różnych okresowych lub specjalistycznych turnusów promocyjnych. Wystarczy zapisać się na nie w odpowiednim terminie. W związku z tym dobrze jest śledzić ofertę usług rehabilitacyjnych w Internecie, jeśli chodzi o uzdrowiska w Ciechocinku.

Wbrew pozorom, całkiem tanio może nam wyjść pobyt w Ciechocinku. Na pewno wyjdzie on o wiele korzystniej, niż gdybyśmy mieli wybrać się do innej miejscowości turystycznej w Polsce. tu przynajmniej człowiek może wyzdrowieć. Korzystając z oferowanych promocji jesteśmy w stanie wydać mniej pieniędzy za więcej usług. Chyba każdy się z tym zgodzi, że jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób starszych oraz schorowanych potrzebujących odpoczynku.