• Post author:
  • Post category:Moda

 

Dzieci, które uczęszczają do szkoły podstawowej, muszą się trochę nadźwigać. Ilość podręczników nawet u pierwszoklasisty robi wrażenie. W czwartej klasie dzieci mają jeszcze więcej przedmiotów i jeszcze więcej książek do codziennego dźwigania. Dlatego warto zastanowić się nad tym, jaki plecak kupić dziecku do szkoły. Powinien być wygodny, mieć utwardzoną ściankę, ale może być również fajny i modny. Jest kilka modeli plecaków, które spełniają wszystkie oczekiwania zarówno dzieci jak i ich rodziców.

Dziecięce plecaki z diodami led

dziecięcy coolpack ledPlecak dla dziecka powinien być dopasowany do jego wieku. Dopasowany zarówno pod względem wielkości jak i pod względem funkcjonalności. W sklepach z artykułami szkolnymi i w internecie można znaleźć dziesiątki różnych modeli plecaków. Na pewno pierwszym kryterium powinno być bezpieczeństwo dziecięcego kręgosłupa. Plecaki musi być dobrze usztywniony, ponieważ miękki tył plecaka na pewno nie pomoże w prawidłowym rozwoju pleców dziecka. Dzisiaj większość plecaków posiada dobrze usztywnione plecy, ale zawsze można poszukać plecaków z odpowiednimi ortopedycznymi certyfikatami. Kupując plecak dla czwartoklasisty, czyli można powiedzieć dla prawie nastolatka, trzeba wziąć pod uwagę obowiązującą modę. Hitem mody w sklepach internetowych jest dziecięcy coolpack led, który świeci fantastycznymi kolorami dzięki wbudowanym diodom led. Efekt wizualny jest znakomity. Widać go najlepiej po zmroku albo rano, kiedy na ulicach panuje jeszcze półmrok. O takim plecaku na pewno marzy każdy uczeń. Świecące plecaki są nie tylko odjazdowe, ale również bardzo wygodne. Oprócz standardowych ramion mają jeszcze kółka i wyciąganą rączkę i przypominają bardziej podróżną walizkę. Jest jeszcze kilka innych modeli wzorowanych na tym świecącym pierwowzorze. Trzeba jednak przyznać, że oryginalny plecak coolpack świetnie sprawdza się właśnie w roli bardziej walizki aniżeli plecaka. Dzięki takiemu rozwiązaniu dziecko może ciągnąć po szkolnych korytarzach swój plecak nie obciążając tym samym kręgosłupa.

Szkolne plecaki można kupić w sklepie z artykułami szkolnymi albo w sklepach internetowych. Wybór jest bardzo duży, ale trzeba wiedzieć na co patrzeć przy wyborze plecaka. Najważniejsze jest zdrowie dziecka, więc plecak powinien mieć dobrze usztywnione plecy. Dla starszych dzieci istotne jest też to, żeby plecak wyglądał odjazdowo. Na pewno jest kilka takich plecaków, ale furorę robi ten, który jest podświetlany diodami led. Świecące plecaki to odkrycie na miano świecących butów, o których kiedyś marzyli dzisiejsi rodzice.