Wyposażanie zakładu przemysłowego było ogromnym wyzwaniem, wymagającym znacznego nakładu finansowego i równie dużo czasu. Każda sekcja linii produkcyjnej i każde stanowisko pracy musiało być bowiem zaopatrzone w odpowiednie ubranie robocze i wyposażenie ochronne, zgodne z normami obowiązującymi na danym stanowisku. Przy zróżnicowanych warunkach pracy, jakie panowały w zakładzie, niemal każda sekcja produkcyjna musiała być więc wyposażona w odrębne zestawy odzieży roboczej.

Internetowa hurtownia artykułów pracowniczych

Hurtownia BHP onlineProblem z wyposażeniem całego zakładu był zwykle bardzo podobny na wszystkich obiektach, a mianowicie był nim brak dostatecznej ilości wyposażenia w każdym z lokalnych sklepów z wyposażeniem BHP. Sklepy te nie były przystosowane do obsługi całego zakładu jednocześnie, mając często dość ograniczone zapasy magazynowe, choć czasem oferowały możliwość zamówienia większych partii wyposażenia. Nie było ono jednak wystarczające do wyekwipowania całej załogi zakładu, dlatego zamiast lokalnych sklepów, naszym głównym dostawcą wyposażenia była bardzo duża i renomowana hurtownia BHP online. Ogromną przewagą owej hurtowni nad stacjonarnymi sklepami, a często nawet nad hurtowniami artykułów pracowniczych w okolicy, była niesamowicie obszerna oferta. Zawierała ona bowiem niemal wszystkie potrzebne w pracy elementy stroju roboczego, sprzęt ochronny czy nawet chemikalia do czyszczenia odzieży po pracy w szkodliwych warunkach. Asortyment obejmował produkty od renomowanych producentów, uznanych na całym świecie, jak również tańsze, budżetowe zamienniki od mniej znanych firm, które mimo wszystko często bywały dość atrakcyjną opcją dla mniej zasobnych zakładów pracy. Hurtownia ta prowadziła własną obsługę dostaw, dostarczając zamówiony towar na miejsce własnymi samochodami ciężarowymi, głównie ze względu na bardzo wysokie koszty wysyłki tak dużych zamówień jak właśnie nasze.

Taka forma dostawy była jednak bardzo wygodna, gdyż dostarczony towar mógł być skontrolowany bezpośrednio przy odbiorze pod względem braków i uszkodzeń, a wszelkie wadliwe elementy mogły zostać natychmiast przeznaczone do reklamacji i wymiany. Hurtownia ta współpracowała z wieloma dużymi zakładami, oferując niezwykle atrakcyjne oferty i rabaty dla stałych klientów, z których często korzystała nasza firma w różnych obiektach, często również dodając do zamówienia darmową dostawę do zakładu w przypadku dużego, hurtowego zamówienia wielu różnych artykułów i elementów wyposażenia pracowniczego.