• Post author:
  • Post category:Usługi

Mój mąż ostatnio nader często zostawał przez swojego szefa wysyłany w delegacje służbowe do Krakowa. Coraz bardziej się temu dziwiłam, ponieważ do tej pory w ogóle nie jeździł w żadne podróże służbowe, a już na pewno nie był w swojej firmie osobą decyzyjną. Nabrałam pewnych podejrzeń, co do jego wyjazdów i razem z moją przyjaciółką doszłyśmy do wniosku, że dobrze byłoby wynająć detektywa, który sprawdzi zachowanie mojego męża podczas tych podobno służbowych podróży. Do tej pory nigdy nie korzystałam z usług detektywa i nie wiedziałam, jakiego wybrać.

Znalazłam niedrogiego, a dobrego detektywa

niedrogi dobry detektyw w krakowiePoszukiwania odpowiedniej osoby do takiego zlecenia rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: niedrogi dobry detektyw w krakowie, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć detektywa, który miał bardzo dobre opinie klientów. Klienci pisali o nim, że specjalizuje się w sprawach rozwodowych oraz dzieci uprowadzonych przez jedno z rodziców. Krótko mówiąc jego specjalizacją są sprawy rodzinne. Nie jest to detektyw z pierwszych stron gazet, ale jest niezwykle skuteczny i szybki. Jeśli znajdzie odpowiednie dowody, można mieć pewność, że są one niepodważalne i pewne. Klienci zapewniali także, że jest to osoba bardzo dyskretna i nie nagłaśnia niepotrzebnie swoich spraw. Zachęcona pozytywnymi komentarzami na jego temat postanowiłam skorzystać z jego usług. Zadzwoniłam pod podany numer telefonu i umówiłam się z nim na spotkanie. Tym razem to ja wyjechałam do Krakowa pod byle pretekstem. Na spotkaniu omówiłam z tym detektywem szczegóły zlecenia oraz cenę za jego usługi. Rzeczywiście okazał się on niedrogą osobą. W porównaniu z innymi ofertami jakie udało mi się znaleźć w internecie ten detektyw oferował najniższą cenę. Jak się już wkrótce okazało, była to również bardzo dobra cena w stosunku do jakości usług. Już po pierwszym wyjeździe męża do Krakowa udało mu się znaleźć dowody na to, że nie wyjeżdża on tam w celach podróży służbowych. 

Dowody na jego zdrady przedstawione przez detektywa były bardzo konkretne i jasne. Żaden sąd nie odmówiłby im pewności, czego nie omieszkałam się wykorzystać przy rozprawie rozwodowej. Byłam bardzo zadowolona z tego, że udało mi się trafić tak dobrego i pewnego detektywa w tak przystępnej cenie. Byłam zadowolona z jego usług. Nie przeciągał on sprawy, aby więcej zarobić tylko od razu zabrał się do pracy i szybko rozwiązał moje zlecenie. Był przy tym bardzo dyskretny i nie rozpoznawalny. Nie dał się nakryć podczas pracy.