Wbrew pozorom utrzymanie zadbanych dłoni wcale nie jest prostym zadaniem. Domowe obowiązki często sprawiają, że skóra staje się coraz bardziej sucha, a paznokcie zaczynają się rozdwajać oraz łamać. Dzieje się tak, ponieważ woda w połączeniu z różnymi detergentami używanymi do sprzątania nie ma zbyt dobrych właściwości dla ciała. Z tego powodu powstaje mnóstwo sposobów pozwalających na właściwą regenerację oraz nawilżenie dłoni. Niezwykle istotne jest także zadbanie o odpowiedni wygląd paznokci. Współczesne metody sprawiają, że manicure może wyglądać świetnie nawet przez kilka długich tygodni.

Co warto wiedzieć o lakierach hybrydowych?

najlepsza hurtownia lakierów hybrydowychBardzo często spotykam w mojej pracy klientki, które codziennie zajmują się domem i nie zawsze mają czas na to, aby co kilka dni doprowadzać swój manicure do idealnego stanu. Z tego powodu postanawiają wydać nieco więcej pieniędzy i umówić się do mnie na wykonanie hybrydowych paznokci. Lakiery wykorzystywane do takich zabiegów są utwardzane w specjalnych lampach UV, dzięki czemu wyróżniają się niezwykłą trwałością. Co więcej, jeśli używa się produktów wysokiej jakości, to bez większego problemu mogą one przetrwać w nienaruszonym stanie nawet cztery tygodnie. Dlatego dobrze jest się upewnić, że wybrana kosmetyczka wie, jaka jest najlepsza hurtownia lakierów hybrydowych i stosuje jej artykuły podczas swojej pracy. Tego typu manicure to wyjątkowo wygodne rozwiązanie, które pozwala cieszyć się pięknymi dłońmi bez poświęcania na zabiegi pielęgnacyjne mnóstwa czasu. Warto też wspomnieć o tym, że wykonanie paznokci hybrydowych trwa około dwóch godzin i zazwyczaj dla moich klientek jest to jedna z nielicznych chwil w ciągu dnia, podczas której mogą pomyśleć tylko o sobie. Choć tego typu zabiegi są zazwyczaj bardzo bezpieczne, dobrze jest umówić się na wykonanie paznokci do zaufanej kosmetyczki, która posiada wszystkie niezbędne certyfikaty oraz przestrzega zasad higieny. Dzięki temu ryzyko wystąpienia jakichkolwiek infekcji jest minimalne.

Kiedy zaczynałam pracować jako stylistka paznokci, wiedziałam, że mimo wszystko jest to bardzo odpowiedzialne zajęcie. Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, że poprzez używanie niesterylnych narzędzi lub korzystanie z nich w niewłaściwy sposób, można wyrządzić drugiej osobie poważną krzywdę, której skutki będzie bardzo długo odczuwała. Dlatego zawsze mówię moim klientkom, że przed skorzystaniem z usług nowej stylistki, warto poczytać dostępne w Internecie opinie i upewnić się, że jest to wykwalifikowana osoba, która wie, co robi.