Na polskim rynku nie mamy do wyboru dużej ilości damskich rowerów. Natomiast jedną z niewielu firm, która oferuje paniom rower z każdego segmentu jest polska firma Kross. W ofercie bowiem znajdziemy rowery miejskie, trekkingowe, szosowe oraz przede wszystkim górskie. Wszystkie damskie rowery Kross mają specjalnie skonstruowaną ramę by maksymalnie ułatwić wsiadanie i zsiadanie z pojazdu. 

Damski rower od Krossa

damskie rowery krossKross jest firmą, która dla kobiet ma naprawdę bardzo szeroką ofertę i jako jedna z niewielu inwestuje w rozwój kolejnych serii dla pań. Nie ma nic w tym dziwnego, bowiem dawniej kobiety nie miały wielkiego wyboru i najczęściej jeździły na męskich rowerach, które były dla nich niewygodne, niedopasowane i z reguły zbyt duże i ciężkie. W damskich rowerach Kross stawia się na bardzo lekkie, aluminiowe ramy, dzięki czemu waga roweru najczęściej nie przekracza czternastu kilogramów, nawet w przypadku rowerów turystycznych. Jeżeli chodzi o ceny damskich rowerów, to tutaj Kross również zostawia konkurencję w tyle. Jako, że jest to polski producent, może sobie pozwolić na dyktowanie niższych cen na rynku. Co zresztą przyniosło wymierny efekt i aktualnie Kross jest liderem sprzedaży na polskim rynku. Zresztą jest tak już nie pierwszy raz, a w kolejnych latach dominacja zapowiada się jeszcze bardziej okazale. Damskie rowery Kross możemy zakupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Jednakże w internecie mamy znacznie bogatszy wybór oraz bardziej rozsądne ceny. Rozumiemy też oczywiście klientów, którzy wolą dokonywać zakupów w sklepach stacjonarnych, bowiem jazda próbna czasem może wiele zmienić. Rowery Kross to idealne zbalansowanie jakości i dobrej ceny, co doceniają również profesjonalne cyklistki, biorące udział w zawodach MTB oraz XTC. Warto zainwestować w rower firmy Kross, ponieważ mamy wtedy gwarancję, że trafia do nas produkt najwyższej jakości, solidny i sprawdzony przez tysiące klientek. A zadowolenie użytkowniczek jest tu przecież najważniejsze, bowiem rower damski może służyć zarówno jako pojazd rekreacyjny, jak i teki, którym udaje się na dalekie wyprawy.

Koszt rowerów Krossa jest jednym z czynników, które decydują o tym, że sprzedają się tak dobrze. Bowiem najtańszy damski rower tej firmy znajdziemy za nieco ponad tysiąc sto złotych. Natomiast najdroższy to wydatek około trzech tysięcy. Damskie rowery Kross są wyposażone wyłącznie w markowy osprzęt, a ich ramy są wykonywane specjalnymi metodami, które stanowią element tajemnicy handlowej.