Dobrze zorganizowana zielona szkoła dla dzieci to wyzwanie, którego podejmujemy się z ogromną chęcią. Mamy w sobie zaangażowanie, które pozwala nam na tworzenie inspirujących, ciekawych oraz bezpiecznych programów, które łączą zabawę z nauką. Jest to idealna propozycja szkoleniowa dla dzieci – w czasie wyjazdu najmłodsi muszą rozwiązywać zadania, wykorzystywać swoją wiedzę i umiejętności zdobyte na zielonej szkole. Organizowane przez nas zielone szkoły dla dzieci to oferta, z której korzystają całe szkoły, rodzice, jak i pojedyncze klasy. Oferujemy zieloną szkołę w której dzieci się nie znudzą i będą się dobrze bawić.

Atrakcje dla dzieci na zielonej szkole

mierzeja - zielone szkoły dla najmłodszychNaszym zadaniem jest dopasowanie programu do ich możliwości oraz oczekiwań, tak aby to dzieci były najbardziej zadowolone i zajęte. Nasza oferta mierzeja – zielone szkoły dla najmłodszych to konkretne zielone szkoły, które łączą wiele dopracowanych elementów, by podczas realizacji planu zapewnić nie tylko rozwój uczniów, ale też satysfakcję z pełnionej pracy nauczycieli. Organizujemy wyjazdy przez cały rok, zaś każda zielona szkoła to przemyślane działania i plany dla najmłodszych dzieci. Tematykę zajęć oraz rodzaj zadań, które będą realizować dzieci, dobieramy do miejsca, w którym dzieci będą się znajdować. Ważne, że w naszej kadrze są wykwalifikowani instruktorzy oraz pedagodzy z doświadczeniem, którzy łączą naukę z zabawą, wsłuchując się w potrzeby uczniów oraz w ich problemy. Oferta przede wszystkim proponuje zarówno zajęcia sportowe, jak i naukowe z konkretnych przedmiotów szkolnych. Zielona szkoła działa tak, by łączyć wiedzę z rozmaitych dziedzin na podstawie obserwacji i odpoczynku. Pamiętajmy również, że najważniejsze jest bezpieczeństwo dzieci, dlatego organizacja zielonej szkoły przez mierzeja – zielone szkoły dla najmłodszych, to naprawdę konkretne i potrzebne działania. Warto też wspomnieć o nauczycielach, przede wszystkim-zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów czy pasjonatów rozmaitych dziedzin. Gwarantuje to wysoki poziom zajęć, pobudzenie ciekawości i pasji w dzieciach oraz daje nowe, ważne doświadczenia, bez konieczności nauki na pamięć.

Zielona szkoła dla dzieci organizowana przez Mierzeja to głównie troska o bezpieczeństwo oraz najlepszą zabawę najmłodszych uczniów. W czasie zajęć możliwe jest poznanie dyscyplin, z którymi dzieci nie mieli jeszcze okazji się spotkać, np. kajakarstwo czy łucznictwo, tymczasem zajęcia naukowe odbywają się w terenie. Dlatego, głównie każdy opiekunów doskonale zna zasady bezpieczeństwa i pierwszej pomocy.