Po sukcesywnym zakończeniu malowania ścian oraz po zakończeniu prac układania paneli lub płytek w wybranym pomieszczeniu, następuje ostateczna część, czyli wykonanie montażu listew, zarówno przypodłogowych jak również sufitowych, w przypadku gdy następuje taka potrzeba, w celu zapewnienia znacznie większej estetyki pomieszczenia lub po prostu dla zaspokojenia naszych potrzeb wizerunku pomieszczenia w którym znajdujemy się codziennie. Warto więc zapoznać się z ofertą producenta dotyczącą wyboru listew.

Nowoczesne listwy przypodłogowe

proste listwy przypodłogowe mardom decorW momencie, gdy zechcemy dokonać różnego rodzaju urozmaiceń w naszych pomieszczeniach mieszkalnych, możemy pomyśleć nad zamontowaniem listew lub cokołów do ściany, aby podnieść poziom prestiżu eleganckim oraz bardzo estetycznym wyglądem dzięki najnowszym rozwiązaniom cokołów w różnej konfiguracji dostępnej obecnie na rynku. Nowoczesne rozwiązania mogą szokować swoją funkcjonalnością oraz praktycznością, łącząc ze sobą funkcjonalność, jednak są to bezwzględnie bardzo dobre rozwiązania które znajdują coraz większe uznanie wśród klientów, którzy zdecydowali się na tego rodzaju wykończenie wnętrza. Proste listwy przypodłogowe mardom decor, to listwy dekoracyjne, w bardzo szerokim wyborze konfiguracji. Jedną z nich jest możliwość umieszczenia taśmy LED z podświetleniem ściany lub podłogi. Jedną z największych zalet tego rodzaju oświetlenia, jest całkowite ukrycie źródła światła, widoczne jest jedynie światło padające na ścianę co dodatkowo podnosi poziom prestiżu oraz eleganckiego wykończenia, a także może nawet zastąpić w całkowitej okazałości światło padające z góry, gdy nie mamy potrzeby jego użycia. Pod listwami bez problemu możemy dokonać schowania różnego rodzaju przewodów, które służą do przenikania prądu, jednak nie są nam potrzebne na codzień, dzięki temu nie musimy trzymać tych przewodów na zewnątrz, gdy lepszym rozwiązaniem jest całkowite ukrycie przewodów oraz kabli pod listwami. Cokoły zarówno przypodłogowe jak również sufitowe, to rozwiązanie które będzie jeszcze modne przez wiele lat.

Wykonane cokoły z użyciem najlepszej jakości materiałów podczas procesu produkcji pozwalają na zachowanie ich przez długi czas, bowiem listwy nie niszczą się oraz są całkowicie odporne na różnego rodzaju uderzenia lub przypadkowe kopnięcia. Listwy wytrzymają przez bardzo długi czas zdobiąc nasze pomieszczenia, a także nie utracą w żaden sposób na swojej prawidłowej funkcjonalności oraz bezpieczeństwie. Bez żadnego problemu możemy więc użyć tego rodzaju listew do pokojów dziecięcych.