• Post author:
  • Post category:Reklama

Niedawno otworzyłam swój salon kosmetyczny, który jeszcze nie przynosi dużych zysków. Myślę, że powinnam zacząć inwestować w reklamę swojego salonu. Na początek udam si do agencji reklamowej, żeby zaprojektować ciekawe logo i ulotki. Bardzo podoba mi się pomysł z reklamowymi przypinkami. Mój brat prowadzi firmę budowlaną i właśnie rozdaje swoim klientom aluminiowe przypinki z logo jego firmy. Przypinki te są zabawne, kolorowe i na długo zapadają w pamięci. Aluminiowe przypinki nie rdzewieją, co jest ich wielkim atutem.

Oryginalna przypinka w sklepie internetowym

małe przypinki z własnym nadrukiemZdecydowałam, że dopóki nie będę mieć własnego logo, zamówię sobie przypinki z własnym nadrukiem. Wejdę zaraz na stronę intranetową pewnej firmy, która zajmuje się projektowaniem takich przypinek. Jestem ciekawa, jaka jest ich cena, jeśli zamówię większą ilość. Okazuje się, że przy zamówieniu większej ilości przypinek, czyli powyżej dziesięciu sztuk, cena za jedną sztukę wynosi trzy złote osiemdziesiąt groszy. Jeżeli zamówiłabym powyżej trzydziestu sztuk – wtedy zapłacę tylko dwa złote za sztukę. Mogłabym rozdawać swoim klientkom takie przypinki z rożnymi, zabawnymi obrazkami lub napisami. Takie małe przypinki z własnym nadrukiem są świetną reklamą dla każdej firmy, ale też nadają się na różne spotkania towarzyskie, studniówki, wesela, urodziny. Przypinki stanowią wspaniałą pamiątkę, a także oryginalna ozdobę każdej stylizacji. W tym sklepie online, przesyłka jest darmowa i ma przyjść w ekspresowym tempie – w ciągu dwóch dni roboczych. Zdecyduję się na taki nadruk na przypince: ,,najlepszy salon w mieście”. Zamówię też przypinki z wizerunkiem mojego salonu. Łącznie złoże zamówienie na pięćdziesiąt przypinek, za które zapłacę sto dziesięć złotych. Otrzymam też rabat na kolejne zakupy w tym sklepie internetowym w wysokości dwudziestu pięciu procent. Jest to świetna okazja, której grzechem byłoby nie skorzystać.

Jestem zadowolona z tego zamówienia. Jak już będę mieć gotowe logo salonu kosmetycznego, to zdecyduję się także na przypinki z logo. Nie wiem, jak długo będę czekać na własnego logo, ale pewnie około miesiąca. Póki co, moje klientki dostaną ładne przypinki, które można nosić do każdej stylizacji. Zadbałam o to, aby przypinki wyglądały oryginalnie i stylowo. Napis będzie umieszczony na granatowym tle, bo ten kolor jest najmodniejszy w tym sezonie. Moje klientki będą mogły wybrać sobie swoją przypinkę, np. z wizerunkiem mojego salonu albo z napisem. Dobrym pomysłem będzie też zamówienie przypinek dla dzieci, które często przychodzą z mamami.