Duże i nowoczesne sale, w których równocześnie mogą odbywać się różne zdarzenia, to wyjątkowy atut łódzkiego centrum konferencyjnego. Coraz częściej organizatorzy konferencji chcą zaoszczędzić czas i środki na organizacji zdarzenia, decydując się na skrócenie eventu i skumulowanie wszystkich punktów planu w jak najkrótszym czasie. Skomplikowane logistycznie przedsięwzięcia wymagają specjalnych warunków. Zapewnić je może profesjonalne, nowoczesne centrum konferencyjne na wysokim poziomie.

Sale bankietowo – konferencyjne na terenie Łodzi

centra konferencyjne w ŁodziPierwsze wrażenie jest bardzo ważne dla budowania trwałych relacji w biznesie. Tą zasadą kierują się właściciele jednego z większych centrów konferencyjnych w Kraju.  Centra konferencyjne w Łodzi znajdują się na atrakcyjnym terenie, dobrze skomunikowanym z pozostałymi częściami miasta. łatwy dojazd i noclegi na miejscu, pozwalają na optymalne zaplanowanie eventu. Czy będzie to konferencja, targi, spotkanie branżowe lub wyjątkowo złożone logistycznie wydarzenie, sprosta mu infrastruktura oraz obsługa centrum. Do dyspozycji gości pozostają przestronne, nowocześnie wyposażone sale z dźwiękoszczelnymi ścianami i sufitami. W każdej z sal mogą odbywać się tłumaczenia symultaniczne. Istotna jest sprawna klimatyzacja, która zwłaszcza latem przynosi wytchnienie uczestnikom konferencji i pozwala skupić się na temacie spotkania. Na miejscu dostępny jest pełen catering, obejmujący wyżywienie w formie bufetu oraz przerwy kawowe pomiędzy prelekcjami. Obok sal konferencyjnych dla dużego audytorium, znajdują się kameralne sale na spotkania biznesowe i lounge roomy, sprzyjające spotkaniom w mniejszym groni i indywidualnym rozmowom. Centrum konferencyjne w Łodzi zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszymi standardami i spełnia międzynarodowe standardy organizacyjne dużych imprez, konferencji, spotkań integracyjnych i innych wydarzeń. Organizator zapewnia wyżywienie z menu do wyboru: dania serwowane lub w formie popularnego, ekonomicznego bufetu z obsługą.

Zorganizowanie konferencji lub spotkania biznesowego na wysokim poziomie jest możliwe dzięki doświadczeniu organizatora i przyjaznej infrastrukturze. Duże, przestronne sale konferencyjne z pełnym wachlarzem usług, pozwalają na sprawne przeprowadzenie konferencji, odczytów, spotkań integracyjnych, imprez na dużą skalę, planowanych z rozmachem. W łódzkim centrum konferencyjno – bankietowym odbywają się imprezy cykliczne, coroczne oraz pojedyncze spotkania o charakterze jednorazowym, niepowtarzalnym.