Bardzo długo zastanawiałem się nad urządzeniem swojego biura. Wiedziałem, że ma być nowocześnie, ale tak poza tym to nie miałem jakiejś szczególnej koncepcji. A zegar tykał i musiałem jak najszybciej podjąć decyzję co do wystroju wnętrz i ich wykończenia. Firma remontowa była już zamówiona i lada chwila miała podjąć prace remontowe na terenie mojego biurowca. Jedno co mi wpadło na szybko do głowy to wymiana wszystkich drzwi na szklane. Pomyślałem, że tak będzie ładniej i nowocześniej.

Moi klienci wchodzą do biura szklanymi drzwiami

drzwi szklane - katowiceJakoś tak mi zapadło w pamięci, że kiedyś byłem w jakimś biurze, do którego wchodziło się właśnie szklanymi drzwiami. Nie wiedzieć czemu bardzo mi się ten patent wówczas spodobał. Postanowiłem sobie, że jeśli tylko kiedyś będę miał swoje biuro to zrobię sobie właśnie takie drzwi. Zrobiły one wówczas na mnie ogromne wrażenie, ponieważ wyglądały tak biznesowo i profesjonalnie. I tak sobie właśnie pomyślałem, że w moim biurze pięknie by się prezentowały takie nowoczesne drzwi szklane – Katowice to miasto, gdzie w biurowcach stosuje się tylko najnowocześniejsze rozwiązania. A ja swoje biuro mam właśnie w stolicy śląskiej aglomeracji. W tym mieście dosłownie w co drugim budynku można zobaczyć takie drzwi wykonane ze szkła. To już nie tylko trendy, ale po prostu taka nowoczesna biznesowa moda. I jakoś tak wziąłem sobie ten pomysł do serca i stąd właśnie wzięły się w moim biurze takie szklane drzwi. Bo dzisiaj jestem już po remoncie, na który wówczas nie miałem koncepcji. Moi klienci do mojego biura wchodzą właśnie przez nowoczesne i eleganckie szklane drzwi. A jeszcze dodam, że nie oszczędzałem na ich zakupie. Wręcz przeciwnie – zależało mi na tym, żeby były to jak najdroższe i jak najlepsze drzwi szklane. Takie drzwi kosztują porównywalnie do drzwi wykonanych z dobrej jakości drewna. Chociaż ja uważam, że powinny być trochę tańsze, bo przecież szkło jest tańsze niż dobrej jakości drzewo. Przy czym cen drzwi nie negocjowałem, bo chciałem mieć tak jak mam bez względu na konieczne do poniesienia koszty.

Moje biuro jest bardzo nowoczesne, a rozwiązanie ze szklanymi drzwiami podejrzałem kilka lat temu w innej firmie, której sam byłem klientem. Dzisiaj mogę powiedzieć, że moi klienci naprawdę dobrze oceniają wygląd mojego biura. A przecież to bardzo ważne, żeby w oczach klientów biuro wyglądało na maksymalnie profesjonalne. A powiedzmy sobie szczerze – szklane drzwi mają duży wpływ na to jak jest się przez klientów postrzeganym. Dzięki nim uzyskuje takie przychylne opinie klientów.