Często szukamy kreatywnych pomysłów na imprezę plenerową. Grill czy ognisko to już bardzo oklepane opcje. Paintball czy też strzelnica to fajny pomysł na spotkanie, ale jednak wymaga to zbyt dużego zaangażowania. Jest jednak o wiele ciekawsza propozycja urozmaicenia spotkania ze znajomymi. Są to dmuchane tory wipeout!

Spektakularne tory przeszkód

wielkie tory wipeoutTo wyjątkowo widowiskowy pomysł na każdy event, który z pewnością zaciekawi przyciągnie nawet najbardziej opornych imprezowiczów. Dmuchane tory przeszkód to atrakcja, która dostarczana jest przez zaledwie kilka firm w kraju, co czyni ją bardzo oryginalnym pomysłem, o którym wiele osób mogło nie słyszeć. Wielkie tory wipeout to świetny pretekst do urządzenia zawodów w grupach lub parach. To świetna zabawa nie tylko dla dzieciaków, angażuje wszystkich uczestników i często wymaga współpracy, co czyni tory wipeout dobrym kandydatem na urozmaicenie plenerowej imprezy firmowej. Często firmy oferujące tego typu rozrywkę mają większy wybór dmuchanych obiektów, nie tylko dla dorosłych ale również dla dzieci, dzięki czemu można je zająć bezpieczną zabawą, podczas gdy dorośli spędzają czas w swoim towarzystwie. Prócz torów przeszkód dostępne są dmuchane zamki w różnej aranżacji, labirynty i proste trasy z przeszkodami. Firmy eventowe oferujące takie usługi muszą posiadać wszelkie atesty i certyfikaty, które zapewniają bezpieczną rozrywkę. Kadra zajmuje się całą organizacją rozrywki, czyli nie tylko transportem ale również rozstawieniem obiektu. Dzięki temu masz czas aby zorganizować pozostałą część imprezy, miejsce na rozstawienie dmuchanego toru i catering będą idealnym dopełnieniem imprezy. Dużym plusem i przewagą torów wipeout nad innymi rozrywkami jest to, że nie wymagają one specjalnego stroju czy przygotowania. Tor przeszkód i zdjęte buty to wszystko, czego potrzeba, by zacząć zabawę. Taka rozrywka wyzwala masę pozytywnych emocji. W razie deszczu dobrze jest mieć w zanadrzu duży obiekt, do którego można przenieść event. W chłodniejszych miesiącach roku, często eventy z dmuchanymi torami odbywają się na halach sportowych. Zapewniają one odpowiednią ilość miejsca nie tylko dla jednego ale nawet dla kilku dmuchanych atrakcji naraz. 

Z całą pewnością to najbardziej oryginalny pomysł na imprezę. Zaczyna robić się coraz cieplej, więc warto pomyśleć nad rezerwacją terminu i toru, zanim ktoś nas ubiegnie. Dobrze jest zastanowić się nad odpowiednią aranżacją plenerową dla takiej atrakcji i konkursami angażującymi uczestników imprezy. Niech ten event będzie niezapomnianym przeżyciem dla każdego.