Od zawsze mieszkałam w Poznaniu. Jestem zżyta z każdą uliczką tego miasta, kocham jego stary rynek, ratusz, katedry. Większość miejsc to dla mnie wspomnienia z rodzinnych spacerów, rozmów z przyjaciółmi, miłych spotkań. Nie spodziewałabym się, że los powiedzie mnie gdzieindziej. Jednak spotkanie mojego obecnego już męża spowodowało, że bez dwóch zdań spakowałam walizkę i przeniosłam się do… pięknego Torunia, gdzie Paweł miał już świetną prace, którą kochał.

Biuro z rzetelnymi usługami rachunkowymi w Toruniu

usługi rachunkowe toruńMnie w Poznaniu niewiele trzymało. Planowałam się przebranżowić i zmienić pracodawcę, a mogłam zrobić to wszędzie. Przeprowadzka dodała mi odwagi, pozwoliła zobaczyć wiele codziennych spraw w innych barwach. Oderwanie od rodziny, zaufanie nowemu otoczeniu spowodowały, że zdecydowałam się na własną działalność. Przerażała mnie w niej tylko sprawa formalności, które każdego miesiąca trzeba udokumentować, zapłacić, po prostu załatwić. Uznałam, że aby nie spędzało mi to snu z powiek, muszę zainwestować w dobrą księgową. Wklepałam w wyszukiwarkę „usługi rachunkowe toruń” i na mojej twarzy zajaśniał uśmiech. Wybór biur tego typu był ogromny. Rozpoczęłam od poczytania opinii. Wybierałam z trzech konkretnych firm, które miały same pozytywne odzewy. Opisywano je jako rzetelne, terminowe, pomocne. Tego właśnie potrzebowałam. Czytając, dowiedziałam się, że go prowadzenia księgowości trzeba mieć nie tylko umiejętności, ale i nieco talentu. Dobra, wprawna księgowa zna zawsze najnowsze przepisy, proponuje klientowi rozwiązania, które mogą być dla niego najbardziej korzystne, pracuje na nowoczesnym oprogramowaniu i odbiera telefony. Okazuje się, że z wieloma biurami rachunkowymi trudno się skontaktować! Umówiłam się na spotkanie z właścicielką – księgową. Przyjęto mnie w eleganckim komfortowym biurze pyszną kawą. Przede wszystkim zapytano o moje potrzeby księgowe i oczekiwania. Ponieważ nie znam się na tym zupełnie, chciałam wszelkie formalności powierzyć specjalistom. Chciałam więc skorzystać z pełnego zakresu usług. Otrzymałam ofertę na tego typu pakiet usług dla jednoosobowej działalności. Moim zadaniem miałoby być jedynie regularne dostarczanie faktur i opłacanie rachunków. Cena nie była szczególnie niska, ale kompetencja rozmówczyni przekonała mnie i do  takiej kwoty.

Po kilku miesiącach mogę polecić to biuro rachunkowe całemu Toruniowi. Przede wszystkim cenię sobie jego usługi – zawsze wszystko na czas. Otrzymuję wskazówki, co warto zmienić, gdzie mogę być nabijana w butelkę. Kontakt jest bez zarzutu. W godzinach pracy biura moje telefony są zawsze odbierane. Nigdy nie zdarzyło się, abym otrzymała wezwanie, że jakaś formalność nie została dopełniona. Oby więcej takich profesjonalistów.