Idąc w odwiedziny do nowo narodzonego dziecka bardzo często zastanawiamy się co należy mu kupić. Z reguły przynosimy jakieś ubranko, pampersy czy grzechotkę. Jeśli wiemy, że dane dzidziuś ma wszystko czego mu potrzeba tym bardziej mamy problem z zakupem prezentu. Wtedy najlepsze będą ubranka, które możemy stworzyć na zamówienie. Takie ciuchy z własnym nadrukiem cieszą się ogromną popularnością wśród wszystkich dzieci. Kupują je zarówno ciocie, babcie jaki rodzice.

Najpopularniejsze body z metryczką

dziecko w bodyZdecydowanie urocze body dziecięce z własnym nadrukiem są bardzo popularne. Największym zainteresowaniem cieszą się body z metryczką. Zawierane w niej imię dziecka, datę urodzenia, godzinę urodzenia, wzrost oraz wagę. Czasami dokładamy też jakieś ciekawe zdanie od siebie. Do takich należy made in oraz w tym miejscu wpisuje się miasto, z którego pochodzi dziecko. Bardzo popularne są także śmieszne nadruki. Z kolei do takich należą napisy typu tato dasz radę albo tu wkładamy nogę, a tu rękę. Oczywiście tego typu napisy są typowo dla żartu. Z reguły z przeznaczeniem dla ojców. Takie body są świetne na prezent dla maluszka. Jeśli zastanawiamy się co mu kupić bo będzie to strzałem w dziesiątkę. Dużo uśmiechu przyniesie rodzicom, natomiast dziecko w takich ciuszkach typu body będzie miało wygodnie i ciepło. Produkcją takich ubranek zajmują się firmy, które prowadzą działalność hand made. Z reguły można u nich zamówić nie tylko body ale także koszulki czy inne ubrania. Przed zakupem należy sprawdzić czas oczekiwania na daną rzecz. Jeśli spieszymy się bo chcemy szybko odwiedzić dziecko musimy w miarę wcześniej zamówić dane ubranko. Jeśli chodzi o pranie na metkach podana jest temperatura 40° jaką maksymalną. Prasować należy oczywiście na lewej stronie, by nadruk się nie zniszczył. Za około 20 do 40 zł możemy kupić body z krótkim rękawem. Natomiast za bodziak z rękawkiem długim należy zapłacić około 50 zł. Modne w ostatnim czasie są także body ze zdjęciem dziecka. Takie wykorzystywane są do sesji noworodkowych.

Wszyscy rodzice, dziadkowie czy ciocie i wujkowie chcą by ich maluszek był ubrany bardzo stylowo i nowocześnie. Modne ubrania znajdziemy na półkach w wielu sklepach z odzieżą dla dzieci. Jeśli chcemy jednak dla naszego dziecka coś niespotykanego i oryginalnego powinniśmy zamówić body ze specjalnym naszym nadrukiem. Zazwyczaj prosimy o nadruk metryczki naszego dziecka. Takie piękne i cudowne ubranko możemy wykorzystać podczas sesji zdjęciowej, którą wykonujemy u fotografa.

Dodaj komentarz